Studio Nagrań za niecałe 2500 zł? Proszę bardzo!

0

Na bardzo ciekawy pomysł wpadł sklep muzyczny supersound.pl we współpracy z Maćkiem Polańskim twórcą serwisu musoneo.com. Na podstawie własnych, całkiem sporych doświadczeń, przedstawiają set-up studia nagraniowego za niecałe 2500 zł. Sprawdźcie koniecznie!

To jednak nie koniec! Na ten moment powstały dwa odcinki (premiera trzeciego już 12 listopada), w których znajdziecie też konfigurację sprzętu w przedziale do 5000 zł, a także stanowisko z półki pro za 15.000 zł. 

Wybór oczywiście należy do Was, a będzie pewnie podyktowany zarówno zasobnością portfela jak i konkretnymi potrzebami. W każdym setupie nie jest brany pod uwagę komputer/laptop zakładając, że każdy z nas takowym i nie najstarszym z reguły dysponuje 🙂 Możliwości konfiguracji są oczywiście zdecydowanie większe patrząc na prężnie rozwijającą się tą działkę branży muzycznej i ilość sprzętu oferowaną dzisiaj przez producentów. Warto jednak zapoznać się z poniższymi materiałami gdyż pozwalają zwrócić uwagę na to czego potrzebujemy w naszym studiu muzycznym i czego nie może bądź nie powinno zabraknąć. 

Zatem zapraszamy do oglądania:

Super Studio Starter – koszt ok. 2357 zł

SUPER STUDIO STANDARD+ – kosz ok. 5.500 zł

SUPER STUDIO PRO – koszt ok. 14.300 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj