Seazone Music & Conference – krótko i nie na temat…

0

Zdawanie relacji z tego wydarzenia mija się w naszej opinii z celem. Trzeba tam być i uczestniczyć aby poczuć klimat i zrozumieć ideę tej ogromnej imprezy…

Dlatego kto nie był tym razem, niech za rok “zaryzykuje” bo warto! Tematów poruszanych było mnóstwo. Od niesamowitych koncertów i różnych konferencji tematycznych poczynając, na specjalistycznych warsztatach i testach sprzętowych kończąc. Każde spotkanie, a zwłaszcza konferencje były w naszej opinii niezwykle inspirujące, motywujące i najzwyczajniej ciekawe.

1

Impreza taka jak ta skłania jednak do własnych wniosków, refleksji oraz zadania sobie pytania…

…W którą stronę zmierza cała nasza branża muzyczna i jak w tym świecie odnajdUJE się Współczesny młody Artysta?

Możemy dyskutować, analizować, planować – i bardzo słusznie – jednak o co w tej całej muzycznej przygodzie chodzi? Według nas chodzi o zadanie sobie pytania dlaczego chcę zająć się muzyką? Czy ma to być z założenia biznes, hobby, edukacja, spełnienie swoich ambicji, czy sposób wyrażenia siebie w dzisiejszym szybkim i zaawansowanym technologicznie świecie, a może połączenie wszystkiego razem? Jaki jest klucz do sukcesu lub czerpania przyjemności z uprawiania muzyki i zajmowania się tą niełatwą branżą?

Każdy z Was musi sam sobie odpowiedzieć na to pytanie. Jednak takie wszechstronne przedsięwzięcia jak Seazone Music & Conference mogą ułatwić znalezienie odpowiedzi, własnej drogi, pokierować instynktem, stymulować do twórczej pracy i podjąć decyzję czy traktuje swoje miejsce w muzycznym świecie jako świetną zabawę czy przepis na życie.

Do zobaczenia za rok!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here