Najlepszy setup do produkcji muzyki w domowym studio?

236
Nebula-Studio-Maciek-Karbowski

Jeśli stoisz przed wyborem sprzętu i oprogramowania do domowego studia, w którym zamierzasz produkować muzykę, mamy dla Was ciekawy materiał przygotowany przez Maćka Karbowskiego z Nebula Studio!

Oczywiście ciężko jest wybrać jedyny najlepszy setup do domowego studia, w którym zamierzamy produkować muzykę. Jeśli jednak jesteście na początku swojej muzycznej przygody lub nie chcecie wydawać fortuny to zdecydowanie warto obejrzeć poniższy materiał video. Maciek Karbowski z Nebula Studio skonfigurował domowe studio, które pozwoli mu pracować gdy jest… w domu.

U Maćka można znaleźć Arturia KeyLab Essential mk3 [CZYTAJ NASZ TEST], czyli niedrogą klawiaturę/kontroler MIDI, który spełni oczekiwania zarówno początkujących producentów, jak i doświadczonych twórców muzycznych. Bez względu na poziom doświadczenia, ten uniwersalny i intuicyjny instrument zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, by tworzyć. Oferuje wygodne klawisze, które zapewniają płynną i precyzyjną grę, ekspresyjne pady, a także liczne elementy sterujące zintegrowane z DAW (Digital Audio Workstation) i instrumentami wirtualnymi, które pozwolą Ci łatwo manipulować parametrami.

Dodatkowo oprogramowanie w postaci pakietów Arturia V Collection 9 oraz Arturia FX Collection 4 to pewność, że doskonała jakość dźwięku staną się synonimem Twojego studia. Jest to najwyższej jakości oprogramowanie, na które składają się emulacje studyjnych klasyków doprawione nowoczesnymi funkcjami oraz współczesne narzędzia software’owe, które spełniają potrzeby producentów XXI wieku!

Więcej szczegółów:
Producent: www.arturia.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl