Marcin Bors gościem programu Na Setkę!

0
Maricn-Bors-Na-Setke

Na tę rozmowę czekali od dawna widzowie i sympatycy programu Na Setkę. Wśród nazwisk znanych producentów muzycznych, którzy przyjęli zaproszenie do programu w końcu znalazł się Marcin Bors!

To jedna z czołowych postaci polskiej sceny muzyki rockowej, alternatywnej i nie tylko; odpowiedzialna za brzmienie wielu znakomitych albumów, między innymi takich artystów jak: Hey, Katarzyna Nosowska, Gaba Kulka, Myslovitz, Muchy, Pogodno, Lao Che, Hurt, by wymienić tylko tych najbardziej znanych.

Marcin Bors FonoplastykonMarcin Bors na przestrzeni ostatnich ponad 20 lat dał się poznać jako utalentowany i wszechstronny producent, kompozytor, aranżer i multiinstrumentalista. Jest także właścicielem studia nagraniowego Fonoplastykon i współzałożycielem alternatywnej wytwórni muzycznej Saints of Suburbia.

Na rozmowę z Marcinem Borsem zapraszają Kris Górski i Grzegorz Stasiuk – założyciele i gospodarze muzycznego talk-show Na Setkę. Transmisję na żywo obejrzycie w najbliższą środę 10 listopada po godzinie 20:00 na YouTube:

Więcej szczegółów:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj