Kup akcelerator DSP i odbierz świetne pluginy UAD za darmo!

0

Prawie 5.000 zł !!! Tyle warte są wtyczki od Universal Audio, które czekają na każdego, kto zdecyduje się na zakup akceleratora DSP UAD-2 OCTO. Jeśli zdecydujecie się na model DSP UAD-2 QUAD otrzymacie połowę nagrody 🙂

Wtyczki/pluginy UAD to jedne z najlepszych, a według niektórych najlepsze wirtualne efekty, instrumenty i narzędzia do pracy studyjnej. Za jakość oczywiście trzeba zapłacić jednak producent dba o swój ekosystem i nagradza użytkowników rodzimych interfejsów audio serii Apollo czy tytułowych akceleratorów DSP. Nie inaczej jest w przypadku aktualnej promocji. Każdy kto zakupi jedną z kart DSP, będzie miał możliwość pobrania zupełnie za darmo takich wtyczek jak Avalon, Capitol Studios, Lexicon oraz UA.

UWAGA:
Oferta jest ważna do 31.03.2021
Szczegóły promocji: TUTAJ


Kup akcelerator DSP UAD-2 OCTO (Core lub Custom), by otrzymać:

  • Avalon VT-737 Tube Channel Strip,
  • Lexicon 480L Digital Reverb & Effects,
  • Capitol Chambers Reverb,
  • UA 175B & 176 Tube Compressor Collection

W sumie otrzymasz 17 pluginów o wartości 1296 dolarów!


Kup akcelerator DSP UAD-2 QUAD (tylko Core), by otrzymać:

  • Lexicon 480L Digital Reverb & Effects,
  • UA 175B & 176 Tube Compressor Collection

W sumie otrzymasz 15 pluginów o wartości 648 dolarów!


A co jeśli masz już jedną lub więcej promocyjnych wtyczek? Żaden kłopot. Będziesz mógł je wymienić na inne wtyczki z dodatkowej listy wtyczek UAD.

Pamiętajcie także, że nawet bez promocji przy zakupie każdego z w/w/ akceleratorów otrzymujecie zestaw 13 wtyczek Analog Classics Plus Plug-In Bundle:

WAŻNE: Nie potrzebujesz żadnych kuponów ani kodów rabatowych.
Promocyjne wtyczki zostaną automatycznie dodane do Twojego konta, gdy tylko zarejestrujesz na stronie Universal Audio nowy akcelerator DSP.

Promocja nie obejmuje akceleratorów FireWire Satellite oraz PCIe QUAD Core. Wszystkie promocyjne zgłoszenia podlegają weryfikacji i wymagają zatwierdzenia przez Universal Audio.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.uaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here