[KONKURS] Wygraj monitory studyjne EVE Audio SC204!

369
Konkurs-Eve-Audio-SC204

EVE Audio, znana marka w środowisku muzycznym, świętuje premierę swojej odnowionej strony internetowej, organizując konkurs, w którym można wygrać parę świetnych monitorów studyjnych SC204!

Nowa strona EVE Audio zachwyca nowoczesnym i przejrzystym designem oraz intuicyjną nawigacją. Odwiedzający znajdą łatwy dostęp do pełnej oferty monitorów, szczegółowych informacji o ich innowacyjnych funkcjach oraz wsparcia technicznego. Strona została zaprojektowana tak, aby była dostępna i przyjemna w użytkowaniu na każdym urządzeniu.

Aby uczcić premierę, EVE Audio zorganizowało konkurs, w którym nagrodą jest para monitorów SC204. Aby wziąć udział, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej, subskrybować kanały EVE Audio w mediach społecznościowych oraz newsletter, co pozwoli na zdobycie losów w konkursie. Szczegóły TUTAJ

EVE-Audio-SC204

Monitory SC204 charakteryzują się wyjątkową jakością dźwięku, wyposażone są w RS1 Air Motion Transformer oraz 4-calowy woofer. Każdy z przetworników jest zasilany przez wydajny, 50-watowy wzmacniacz klasy D. Wszystkie ustawienia można łatwo regulować za pomocą przedniego pokrętła SMART. Dzięki kompaktowym wymiarom, SC204 świetnie sprawdzą się w mniejszych studiach i przestrzeniach, oferując brzmienie wysokiej jakości.

Konkurs trwa do 9 czerwca 2024 roku, a zwycięzca zostanie ogłoszony 10 czerwca 2024 roku. Nagrody są nieprzenoszalne, nie podlegają negocjacjom ani zwrotowi, a także nie ma możliwości wymiany na gotówkę. Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Więcej szczegółów
Producent: https://eve-audio.de
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl