Gdzie posłuchasz monitorów ADAM Audio?

0

Odsłuch profesjonalnych monitorów studyjnych to nie wizyta w supermarkecie… Potrzeba do nich odpowiednich warunków akustycznych. W Polsce jest kilka sklepów muzycznych, w których zadbano o odpowiednie pomieszczenia do testowania monitorów firmy ADAM Audio.

Niezależnie czy szukasz kolumn do produkcji, miksowania, czy po prostu, aby muzyka brzmiała jeszcze lepiej – Adam Audio Authorized Listening Center to miejsca stworzone dla Was! Znajdziecie w nich cały przekrój monitorów – od najprostszej serii T, przez uznaną przez lata serię AX, po flagową referencyjną serię S.

Adam Audio Authorized Listening Center to centra odsłuchowe w wybranych sklepach muzycznych, gdzie zostały wydzielone zaadoptowane akustycznie pomieszczenia, w których w wygodnych warunkach można posłuchać wiele różnych rodzajów monitorów Adam Audio.
Dodatkowo centra zostały wyposażone w specjalny przełącznik, do którego podłącza się 8 par monitorów. Dzięki niemu szybko i wygodnie można przełączać sygnał między monitorami oraz w identycznych warunkach odsłuchowych dobrać odpowiednie urządzenia.

Centra odsłuchowe znajdują się w sklepach:

  1. Sklep muzyczny AV Partnerwww.avpartner.pl
  2. Sklep muzyczny Fanwww.fan.com.pl
  3. Sklep muzyczny Music Centerwww.musiccenter.pl
  4. Sklep muzyczny Music-Shopwww.music-shop.pl
  5. Sklep muzyczny Music Storewww.sklepmuzyczny.pl
  6. Sklep muzyczny muzyczny.plwww.muzyczny.pl

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.adam-audio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here