Dj Decks prezentuje Akai MPC-X!

0

Flagowy “potwór” od Akai Professional, czyli tytułowy MPC-X, w rękach Dj Decks! Zaczynasz swoją przygodę z autonomiczną stacją roboczą MPC X? Obejrzyj film, na którym jeden z najbardziej znanych DJ-ów i producentów hip-hopu przedstawia podstawowe funkcje tej potężnej maszyny.

Akai MPC X to pierwszoligowy sprzęt, który może zastąpić studio oparte na komputerze. Intuicyjne dotykowe sterowanie znane ze smartfonów i tabletów połączone jest w MPC X z szerokim zestawem funkcji i parametrów dostępnych pod pokrętłami, dynamicznymi padami i przyciskami. Stację produkcyjną wyposażono w 16 dynamicznych padów z podświetleniem RGB, 16 czułych na dotyk pokręteł Q-link z wyświetlaczami OLED, dotykowy kolorowy ekran 10,1” do obsługi natywnego oprogramowania MPC Software oraz 66 przycisków do bezpośredniego dostępu do każdej opcji MPC Software. Do tego dochodzi pokaźna kolekcja brzmień i bogaty zestaw złączy, dzięki którym można podpiąć każdy instrument, mikrofon czy klawiaturę sterującą. Więcej publikacji na temat tej maszyny znajdziecie w naszych publikacjach: TUTAJ

Więcej o AKAI MPC X
Producent: https://www.akaipro.com/mpc-x
Dystrybutor: https://audiostacja.pl/akai-mpc-x

Zapraszamy zatem na pierwszy materiał wideo przygotowany przez Dj Decks, bo jak zapowiada to dopiero początek… 😉

DJ Decks jest jednym z najbardziej znanych DJ-ów i producentów hip-hopu w Polsce. W 1998 roku wydał swój pierwszy didżejski mixtape, a w 2001 roku zajął czwarte miejsce w eliminacjach do mistrzostw Europy DJ-ów Vestax Extravaganza. Do 2015 roku współtworzył legendarny zespół Slums Attack, do którego trafiła nagroda „Fryderyka” za album “Na Legalu?”. W październiku 2020 roku DJ Decks wydał pod szyldem StoproRap długo oczekiwaną płytę „Mixtape 7”, na której pojawili się zaproszeni przez muzyka amerykańscy raperzy tacy jak Luniz, M.O.P., Rass Kass, Onyx, Kool G Rap, The Beatnuts, PMD, Mc Eiht i Tha Alkaholiks, a także czołówka polskich, w tym O.S.T.R., Major SPZ, Paluch, W.S.R.H. czy JWP. Album zebrał znakomite recenzje, a jego oprawa graficzna stworzona przez Forin Studio wzbudziła zachwyt. Od 2021 roku DJ Decks jest endorserem marki Akai Profesisonal.

Więcej o artyście:
https://www.facebook.com/djdecks76
www.djdecks.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj