AKTUALIZACJA – Circuit Battle podczas Seazone Music & Conference. Zapisy wciąż trwają!

0

Już za niecały miesiąc Circuit Battle 2017 w ramach Seazone Music & Conference!


AKTUALIZACJA Z DNIA 23 maja 2017.

W związku z wejściem na rynek nowego Circuit Mono Station firma AudiotechPro postanowiła przenieść bitwę na inny termin wraz z udziałem Mono Station.

Konkurs odbędzie się 27 października w ramach festiwalu Sound Edit w Łodzi. Na dniach opublikujemy nowy tekst dotyczący szczegółów drugiej edycji Circuit Battle w Łodzi. Już teraz możemy zdradzić, iż główną z nich będzie nowy produkt firmy Novation. Bądźcie czujni!


Aby wziąć udział w konkursie macie jeszcze kilka dni na rejestrację! Dla finałowej siódemki, która zagra na scenie w Sopocie – nagroda w postaci Pocket Operatora od teenage engineering!

Circuit Battle to konkurs w formie bitwy dla producentów muzycznych grających w formie live actu z użyciem instrumentu Novation Circuit. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w ramach festiwalu Soundedit w Łodzi 28 października 2016 roku. Każdy z uczestników miał szanse zaprezentować swoją twórczość przez 5 do 10 minut na Circuicie + hardwarze bez użycia komputera. Kolejna edycja w tej samej formie odbędzie się już w sobotę 10 czerwca podczas konferencji Seazone w Sopocie. Zapraszamy do udziału!

Zapisy na circuitbattle.audiotechpro.pl

Tak było rok temu…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here