Bilety na Superbooth 21 już w sprzedaży

0

Najważniejsza europejska impreza targowa w świecie muzyki elektronicznej powraca w stacjonarnej formie we wrześniu tego roku. Bilety na Superbooth 21 już w sprzedaży!

Po roku wirtualnych pokazów i interaktywnych spotkań online perspektywa pójścia na wydarzenie, zobaczenia sprzętu muzycznego na własne oczy, a nawet dotknięcia go, staje się niezwykle ekscytująca.

Dla organizatorów Superbooth było to nie lada wyzwanie, ale udało się – impreza w tym roku ponownie odbędzie się w fizycznej formie! Pierwotnie planowany termin z maja przesunięto co prawda na 15-18 września, ale wszystko po to, aby zagwarantować jak najlepsze przygotowanie imprezy pod kątem pandemicznych obostrzeń.

Z tego też powodu wprowadzono warunek szczepienia przeciwko COVID-19. Aby wziąć udział w Superbooth 21, trzeba będzie przedstawić aktualny i uznawany w Europie dowód szczepienia odbytego przynajmniej 2 tygodnie przed wydarzeniem, zaświadczenie o przebyciu choroby w okresie 6 miesięcy poprzedzających wydarzenie lub negatywny wynik szybkiego testu wykonanego w dniu imprezy.

Zmianie uległ też system sprzedaży biletów. Nie będą dostępne dotychczasowe bilety 3-dniowe. Zamiast tego należy nabyć bilet na każdy dzień osobno. Bilet jednodniowy daje dostęp do obszarów na otwartym powietrzu w godzinach 10-22, ale odwiedziny stanowisk we wnętrzach budynków możliwe będą tylko w godzinach 10-14 lub 15-19. Wszystko w celu zachowania bezpieczeństwa i ustawowego dystansu społecznego.

Bilety będą ponadto spersonalizowane i możliwe do nabycia tylko z odpowiednim wyprzedzeniem, a podczas wejścia na teren targów trzeba będzie okazać oficjalny dowód tożsamości ze zdjęciem.

Więcej szczegółów: https://www.superbooth.com/en/tickets.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj