Xvive U3 Wireless – bezprzewodowy system do mikrofonów w akcji!

0

Firma Xvive Audio dała się już poznać od strony bezprzewodowych rozwiązań przy okazji systemu gitarowego Xvive U2. Teraz czas na Xvive U3 Wireless dedykowany do mikrofonów.

Bezprzewodowy system Xvive U3 wireless to bardzo proste i stosunkowo niedrogie (ok. 840 zł) rozwiązanie uwalniające Was od kabli. Charakteryzuje się niską latencją (mniej niż 5ms), wysoką jakością przesyłanego sygnału i przygotowany jest do pracy z mikrofonami dynamicznymi. Podłączasz i grasz lub śpiewasz! Dzięki wbudowanej baterii, którą możemy ładować przez port USB pozwala na pracę do 5 godzin, więc w zupełności wystarczająco.

Zobaczcie w akcji oba te rozwiązania: U2 oraz U3 Wireless!

Urządzenie posiada 6 kanałów i jest wyposażone w konwerter A/D 24bit/48kHz. Zakres dynamiki to 110 dB, a stosunek sygnału do szumu 110 dB. Urządzenie wyposażono w niezbędne przełączniki: POWER/MUTE, MIC/LINE oraz przycisk wyboru kanału oraz wspomniany wcześniej port USB. Całość wygląda dość solidnie i waży nie wiele, zaledwie 95 gramów. Zakres częstotliwości wynosi od 20Hz do 20kHz, a pasmo, na którym pracuje to 2,4GHz.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.xviveaudio.com
Dystrybutor: https://shop.warwick.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here