Wygraj parę przenośnych kolumn Electro-Voice ZLX-12BT!

0
Electro-Voice-ZLX-promo

Z okazji 10 rocznicy wprowadzenia na rynek jednych z najpopularniejszych kolumn przenośnych serii ZLX, firma Electro-Voice ogłasza konkurs, w którym przez 10 najbliższych tygodni w każdy piątek losowany jest produkt marki EV. Zarejestruj się już teraz i nie przegap swojej szansy!

Nie ma lepszego sposobu na świętowanie niż rozdanie 10 kultowych produktów Electro-Voice. Co tydzień, przez 10 tygodni, w każdy piątek na kanałach społecznościowych marki EV ogłaszana będzie nowa nagroda – nie przegap jej! Pierwsze losowanie już dziś, a na końcu można wygrać nawet parę ZLX-12BT!

Zapraszamy zatem do śledzenia kanałów społecznościowych marki Electro-Voice oraz rejestracji: TUTAJ.

ZLX-15BT

Electro-Voice ZLX to jedne z najpopularniejszych profesjonalnych zestawów głośnikowych na świecie. Przez 10 lat od premiery sprzedano ponad milion egzemplarzy! Oferują dużą mobilność i wydajność w swojej klasie. Wszystkie komponenty serii są tak złożone, by pracować szybciej, wygodniej i skuteczniej. W 2018 roku producent wprowadził dwa modele wyposażone w Bluetooth® audio – bezprzewodowy streaming muzyki z dowolnego urządzenia mobilnego. Oznacza to, że muzykę tła, akompaniament lub dowolną treść audio można nagłośnić paczkami ZLX jeszcze szybciej i prościej, a przy tym w doskonałej jakości.

Przypominamy także o trwającej promocji!

Promocja na Electro-Voice ZLX w najlepszych sklepach muzycznych w całej Polsce!

Więcej szczegółów
Producent: https://electrovoice.com
Dystrybutor: audioplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj