[VIDEO] Stackowanie systemów RCF HDL26-A oraz RCF HDL30-A

0

Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawymi i pomocnymi materiałami, dotyczącymi procedury poprawnego stackowania systemów HDL26-A i HDL30-A (choć nie tylko…), przygotowaną przez dystrybutora marki RCF w Polsce, firmę Arcade Audio.

Przygotowywany system będzie się składał z sześciu modułów HDL26-A oraz subwoofera SUB9004-AS oraz ramy do podwieszania HDL6-A. Warto zaznaczyć, że procedura jest identyczna dla systemu HDL6-A, który posiada taką samą mechanikę.

Pełen opis poszczególnych etapów stackowania wraz z grafikami znajdziecie w publikacji przygotowanej przez firmę Arcade Audio w linku: https://arcadeaudio.pl/artykul/48/Procedura-poprawnego-stackowania-systemu-HDL26A

To jednak nie koniec. Producent przygotował także identyczny tutorial video dla systemu RCF HDL30-A, który będzie grać czterema modułami na subwooferze SUB9007-AS. Całość również z użyciem ramy do podwieszania RCF flybar. Analogicznie jak w przypadku poprzedniego filmu, poniższy instruktaż sprawdzi się także w przypadku systemu RCF HDL28-A i HDL50-A.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rcf.it
Dystrybutor: https://arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj