[VIDEO] Allen & Heath SQ – z Keithem Johnsonem o najnowszych mikserach, cz. 1

0

Zapraszamy do obejrzenia materiału video, w którym sam Keith Johnson, Product Manager firmy Allen & Heath przedstawia możliwości najnowszych mikserów tej marki: SQ-5 i SQ-6.

O mikserach SQ-5 i SQ-6 pisaliśmy już na uptone.pl/scena/allenheath-sq-5-i-sq-6-nowe-miksery-cyfrowe-do-zadan-specjalnych. Obydwa produkty bazują na rewolucyjnym rdzeniu Allen&Heath XCVI 96kHz FPGA, który zapewnia dźwięk w wysokiej rozdzielczości. SQ-5 posiada 16 wbudowanych przedwzmacniaczy i 17 tłumików, można go zamontować w 19” racku. Model SQ-6 ma 24 przedwzmacniacze i 25 tłumików. Obie konsolety można rozszerzyć do 48 wejść przy użyciu ekspanderów i kart rozszerzeń (Dante, Waves i inne). Ciekawym rozwiązaniem jest interfejs sterujący SQ, który stanowi połączenie ekranu dotykowego z zestawem podświetlonych pokręteł. Widoki kanałów i szyn miksujących mogą być indywidualnie przypisane i skonfigurowane, łącznie z doborem kolorów i nazwy.

Więcej o Allen & Heath SQ 5 i SQ 6 przeczytacie też na stronie producenta, www.allen-heath.com oraz polskiego dystrybutora www.konsbud-audio.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here