VI edycja Festiwalu Psalmów Dawidowych i Soundcraft Vi7000 w akcji!

0

24 marca w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie odbyła się VI edycja Festiwalu Psalmów Dawidowych z udziałem wspaniałych artystów. W związku z trwającą epidemią i obostrzeniami sanitarnymi, wydarzenie odbyło się w formie live-streamingu, a nad całością czuwał Patryk Tylza za konsoletą Soundcraft Vi7000.

24 marca, w Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie VI edycja Festiwalu Psalmów Dawidowych  – „Honorując Sprawiedliwych i Ocalonych”. Ze względu na sytuację epidemiologiczną , odbyła się w wersji on-line. Tak jak w poprzednich edycjach, koncert został podzielony na dwie części: żydowską i polską. Organizatorem festiwalu jest Fundacja im. rodziny Ulmów SOAR, która powierzyła produkcję i realizację firmie TJT Music. Za miks do streamingu odpowiadał Patryk Tylza.

Główną konsoletą na potrzeby dźwięku do streamingu był Soundcraft Vi7000 wraz z RealTimeRack dostarczającym pluginy UA. Konsoleta umożliwiająca obsługę do 384 kanałów I/O, oferuje m.in 8 znakomitych efektów Lexicon, dynamiczne korektory BSS DPR901ii, automixer od Studera, protokoły Madi i Dante w standardzie oraz monitorowanie mikrofonów bezprzewodowych AKG, Shure, Sennheiser z poziomu wbudowanego ekranu konsolety.

Zapraszamy do krótkiej relacji video oraz fotogalerii:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.soundcraft.com
Dystrybutor: https://essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here