System Alcons Audio na indonezyjskim uniwersytecie

0
Alcons-Audio-KC-Sound-Universitas-Katolik-Parahyangan-auditorium

W nowo wybudowanym audytorium Katolickiego Uniwersytetu Parahyangan (Universitas Katolik Parahyangan) w Bandung na Jawie Zachodniej zainstalowano system nagłośnieniowy Alcons Audio.

Uczelnia zleciła zaprojektowanie i zbudowanie wielofunkcyjnego audytorium na 1000 miejsc do prezentacji i wykładów, ale także koncertów. W celu zapewnienia najwyższej jakości dźwięku, w tym wyjątkowej zrozumiałości mowy, zwartego, wyraźnego basu i jednolitego pokrycia sali wybór nagłośnienia padł na Alcons Audio z technologią pro-ribbon.

Wybrany system składa się z kompaktowych gron po dwa pojedyncze monitory 12-calowe VR12/90 po każdej stronie sceny, a także centralnego, podwójnego 18-calowego subwoofera BF362 mkII o wysokiej mocy wyjściowej pod sceną. Całość napędzana i kontrolowana jest przez pojedynczy moduł Sentinel10 ze wzmacniaczem 4 x 2,5 kW.

Alcons-VR12
Alcons VR12/90

Kompaktowy, dwudrożny monitor VR12 jest idealny do tego typu zastosowań, w których potrzebna jest wysoka moc wyjściowa i wysoka jakość dźwięku. Jego opatentowany 6-calowy przetwornik wstęgowy RBN601 gwarantuje, że wysokie częstotliwości są dostarczane z minimalnymi zniekształceniami, od 1 kHz w górę, nawet przy najwyższych głośnościach, a jednocześnie nie męczą uszu słuchaczy podczas najdłuższych wykładów lub występów muzycznych.

Kompaktowy rozmiar systemu zapewnia również niezakłócony widok gigantycznego ekranu wideo zainstalowanego na dole, nawet z ostatnich miejsc widowni, a także nie ma żadnego wizualnego wpływu na nowoczesny, atrakcyjny wystrój wnętrza sali.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.alconsaudio.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

WIĘCEJ PUBLIKACJI ALCONS AUDIO: TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj