sE Electronics BL8 – idealna reprodukcja niskich częstotliwości!

366
sE-Electronics-BL8

sE Electronics wprowadza do oferty BL8, który zaprojektowany został do reprodukcji niskich częstotliwości i innych źródeł o wysokim SPL. Dzięki pancernej konstrukcji i wielokierunkowym możliwościom, BL8 jest mikrofonem, który sprawdzi się w każdym środowisku i technice nagrywania.

sE BL8 wykorzystuje kapsułę 1/2″ true-condenser omni sE8, która zapewnić ma niezrównaną klarowność i może być wymieniona na kardioidalną kapsułę sE8, aby umożliwić szersze spektrum zastosowań i unikalnych technik.

BL8 wykorzystuje beztransformatorowy obwód klasy A, aby zapewnić obfity headroom bez zniekształceń, podczas gdy jego niskoszumowa elektronika zapewnia przejrzystość i czystość.

sE-BL8

Wbudowany filtr dolnozaporowy oraz opcjonalny przełącznik kształtowania EQ sprawiają, że jest to bardzo wszechstronny mikrofon, który, jak twierdzi producent, sprawdzi się przy nagrywaniu dźwięków ambientowych, szczegółowym mikrofonowaniu pomieszczeń, a nawet może być używany do nagrywania pianin akustycznych. Oferuje brzmienia „Classic” i „Modern”.

sE-BL8

Opcje te zarówno wycinają jak i kształtują niskie tony, aby podkreślić transjenty i uderzenie, natomiast w pozycji centralnej kapsuła zachowuje neutralną odpowiedź, co może być przydatne w wielu innych zastosowaniach. Dodatkowo, dzięki przełączanemu tłumikowi PAD, BL8 utrzymuje źródła o wysokim poziomie głośności przed przeciążeniem wejścia miksera.

sE-BL8

BL8 jest solidnie zbudowany, posiada całkowicie metalową konstrukcję, ma odporny na wgniecenia grill i pozłacane styki XLR, by zapewnić długotrwałą bezawaryjność.

Mikrofon już niebawem ma trafić do sprzedaży!

Główne cechy:

  • Wyposażona w renomowaną 1/2″ prawdziwie kondensatorową kapsułę kardioidalną sE8
  • Kuloodporny, zbudowany jak czołg i gotowy w trasę
  • Przełączalne EQ, tłumik PAD i filtr górnoprzepustowy
  • Niewiarygodny zakres dynamiczny we wszystkich obszarach
  • Pozłacane złącze XLR

Więcej szczegółów:
Producent: www.seelectronics.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl