Riedel Communications w dystrybucji ESS Audio

157
Riedel-Communications-w-ESS-Audio

Riedel Communications jest firmą od lat utożsamianą z najwyższą jakością systemów komunikacji oraz technologii dystrybucji sygnałów audio i wideo. Jej produkty właśnie trafiły pod opiekę firmy ESS Audio, która została dystrybutorem marki w Polsce.

Riedel Communications znana jest z obecności na wszystkich największych wydarzeniach telewizyjnych, sportowych i muzycznych na świecie – od Igrzysk Olimpijskich, przez Eurovision Song Contest, aż po Formułę 1 czy regaty Americas Cup. Firma ta jest producentem cyfrowych matryc interkomowych Artist oraz innowacyjnych pulpitów komunikacji Smart Panels.

Riedel-Artist-Series
Riedel Artist Series

W roku 2017 Riedel zrewolucjonizował rynek rozwiązań komunikacji bezprzewodowej wprowadzając na rynek system Bolero, który z biegiem lat stał się standardem branżowym w dziedzinie mobilnych systemów komunikacji.

Riedel-Bolero_Beltpack
Riedel Bolero

Poza rozwiązaniami interkomowymi Riedel znany jest również z systemów dystrybucji sygnałów audio i wideo – MediorNet.

W ostatnim czasie do rodziny rozwiązań firmy z Wuppertalu dołączyła linia produktowa PunQtum by Riedel. Jest to budżetowy, cyfrowy system PartyLine – rozwiązanie typu Plug & Play, które sprawdzi się w wielu aplikacjach.

Riedel-Performer-CD-2-Desktop-Speaker
Riedel Performer CD-2 Desktop Speaker

Bardzo cieszę się na współpracę z firmą ESS Audio. Przemawia do mnie energia zespołu oraz strategia pracy oparta na budowaniu relacji i zrozumieniu potrzeb klienta. Segment obiektów kultury od zawsze był bardzo istotny dla naszej firmy i stanowił solidny filar sprzedaży. Wierzę, że dzięki współpracy, uda nam się wzmocnić naszą obecność w tym obszarze rynku w Polsce. Z zaciekawieniem przyglądamy się coraz większej liczbie obiektów i instytucji wyposażanych przez ESS Audio w technologię do lokalnych produkcji i streamingu wydarzeń. Ciężko jest wyobrazić sobie dobrą jakościowo produkcję bez sprawnej komunikacji. Cieszymy się, mogąc wzbogacić portfolio ESS o wachlarz rozwiązań komunikacji marek Riedel oraz PunQtum”.

– powiedział Marcin Jakowczyk, Regional Sales Manager Poland and Baltics

Riedel-Smart-Panels
Riedel Smart Panels

Ponad 30-letnie doświadczenie w branży AV nauczyło nas jak istotna jest komunikacja. Riedel to synonim wzorcowej łączności w obiektach kultury, podczas widowisk komercyjnych takich jak koncerty czy w mediach. Również bazując na moim prywatnym doświadczeniu w żeglarstwie regatowym wiem, że wymiana informacji jest kluczowa i nie ma miejsca ani czasu na niezrozumienie. A, że Riedel jest technologicznym partnerem prestiżowych Americas Cup i Sail GB, gdzie jedna drobna usterka może spowodować katastrofę świadczy, że to marka numer jeden.”

– stwierdził Witold Karałow, wiceprezes zarządu w ESS Audio

Riedel-Headsets
Riedel Headsets

Więcej szczegółów
Producent: https://www.riedel.net
Dystrybutor: https://essaudio.pl