Przełącz się na najnowsze rozwiązania AMX!

0
AMX Precis PR

Firma AMX powstała w USA na początku lat 80. i jako wynalazca panelu sterowania, od ponad 30 lat tworzy innowacje technologiczne w dziedzinie automatyki i dystrybucji multimediów zgodnie z obraną filozofią “AV dla świata IT”.

Jeśli potrzebujesz wszechstronnego, niedrogiego rozwiązania dystrybucji wideo dla małych i średnich instalacji matryce i przełączniki AMX są idealnym rozwiązaniem.

Nowa seria AMX Precis PR obejmuje cztery nowe przełączniki matrycowe od 4×2 aż do 8×8, nowy procesor Precis PR-WP-412 zapewniający możliwość wykorzystania aż czterech źródeł jednocześnie oraz konwerter HDMI-USB – UVC1-4K. Niezależnie od tego, czy produkty te są używane razem, czy osobno, zapewniają niezrównane funkcjonalności i jakość przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

NOWOŚĆ! Procesor Precis 4 x 1 + 1 

AMX_Precis_PR-WP-412

AMX PR-WP-412 to niezwykle wszechstronne i wydajne rozwiązanie AV. Może pracować w dwóch trybach: procesora wizji 4×1+1, jak i matrycy 4×2. Dzięki łączeniu wielu funkcjonalności w jednym urządzeniu, sprawdzi się w wielu zastosowaniach i scenariuszach, które na co dzień są wykorzystywane przez korporacje, szkoły wyższe i uniwersytety, bary sportowe, kasyna, czy sale sądowe jako ekonomiczne rozwiązanie do przełączania lub łączenia źródeł 4K60 4:4:4 HDMI na jednym wyświetlaczu.

 • prosty w użyciu interfejs sieciowy
 • otwarty interfejs API
 • HDR10
 • zintegrowany deembeder audio

NOWOŚĆ! Seria Precis

Nowa seria AMX Precis PR to przystępne cenowo przełączniki matrycowe 4K60 4:4:4, idealne do małych i średnich instalacji. Dostępne są w czterech konfiguracjach 4×2, 6×2, 4×4 i 8×8. Seria Precis zapewnia najwyższą jakoś reprodukcji obrazu pixel-by-pixel, szybkie przełączanie, kompleksowe zarządzanie EDID czy deembeder audio.

 • obsługa rozdzielczości 4K60 4:4:4
 • prosty w użyciu interfejs sieciowy
 • otwarty interfejs API

AMX VPX

AMX_VPX-1401

Ceniona Seria VPX to rodzina przełączników z wyjściem HDBaseT, które są przeznaczone do małych i średnich sal konferencyjnych. Wbudowany skaler ułatwia projektowanie i upraszcza tor sygnału, zapewniając automatyczne dostosowanie wideo do natywnej rozdzielczości wyświetlacza. Obsługa rozdzielczości 4K60 4:4:4 zapewnia najlepszą jakość, a deembeder audio pozwala na prostą integrację z zewnętrznym systemem nagłośnienia. Seria VPX zapewnia oprócz standardowego wyjścia HDMI także lustrzane wyjście HDBaseT, dzięki czemu przełącznik może być podłączony bezpośrednio do wejścia HDBaseT projektora lub wykorzystać odbiornik AMX DXLite zapewniając przesył sygnału wideo nawet do 100m.

 • obsługa rozdzielczości 4K60 4:4:4
 • HDCP 2.2
 • HDBaseT (mirror)
 • dystrybucja USB 2.0 przez HDBaseT

O firmie AMX

Firma AMX na stałe zawitała w centrach biznesowych i konferencyjnych oraz na najlepszych uczelniach wyższych, w prezydenckich gabinetach i rządowych kancelariach, departamentach obrony czy wojskowych ośrodkach wywiadowczych i treningowych. Nie wspominając o obiektach użyteczności publicznej, centrach kultury i nowoczesnych kompleksach biurowych, tworząc na ich potrzeby innowacyjne i skalowalne rozwiązania technologiczne.

Niezależnie od zakresu zapotrzebowania, propozycje AMX usprawniają złożony proces zarządzania technologią dzięki niezawodnym, spójnym i dedykowanym systemom przyjaznym użytkownikowi.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.amx.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

Więcej publikacji AMX: TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj