Ohm – nowe otwarcie w Sopocie

0

Sopocki klub TAN, znany wcześniej pod nazwą Czekolada, zainaugurował swoją nową działalność. Miejmy nadzieję, że tak jak zapowiadają właściciele, lokal będzie się wyróżniał na tle “konurencji”.

“Sopot w chwili obecnej przeładowany jest dyskotekami – miejscami chaotycznymi i wrzaskliwymi, w których goszczą głównie studenci. Chcieliśmy stworzyć wobec nich alternatywę, miejsce, w którym my sami czulibyśmy się dobrze, w którym chcielibyśmy spędzać czas z naszymi znajomymi. Mamy nadzieję, że będą do nas przychodzić wyselekcjonowani klienci, starsi, dojrzalsi – tacy, którzy docenią smaczny wystrój miejsca i jego wysublimowany klimat. TAN to koktajlbar, w którym muzyka grana będzie na żywo.”

manager TAN, Damian Kwiatkowski

OHM gra pierwsze skrzypce…
Bez względu na zespół, który będzie można tam usłyszeć ważne jest aby dźwięk, który dolatuje ze sceny był najwyższej jakości. O tym decyduje akustyka i sprzęt, w który klub został wyposażony. Pierwsze odsłuchy są bardzo obiecujące. Zmiany aranżacyjne lokalu sprawiły, że dźwięk jest bardziej klarowny i doskonale słyszalny tam gdzie trzeba czyli na parkiecie, a poza nim przyjemnie wygłuszony co pozwala na dość komfortową rozmowę.
Nagłośnienie lokalu zapewniła firma OHM Polska, wyłączny dytrybutor marki OHM w naszym kraju. Na scenie zastosowano podwieszane systemy liniowe serii Lunaray. Jako system dogłaśniający użyto systemu Ersa Minor oraz BR-6. Za bas odpowiadają potężne kolumny BR-18B, które sprytnie schowane w podeście sceny. Świetnym dopełnieniem i jednocześnie udogodnieniem dla muzyków są doskonałe monitory odsłuchowe HD-MX12. Pozwolą one na komfortową prac zespołów bez potrzeby zabierania ze sobą dodatkowych paczek. Lokal posiada jeszcze jedną salę, która została wyposażna w 4 kolumny BR-8.
Wszystkich głodnych dobrej muzyki i świetnego nagłośnienia zapraszamy do nowego lokalu! Teraz Albo Nigdy!

GALERIA FOTO:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj