Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku wyposażony w sprzęt marki HARMAN Professional

0

Nowy Teatr im. Witkacego od lat jest mekką kultury w Słupsku. We wrześniu 2020 władze miasta oddały do użytkowania nową siedzibę teatru. Generalnym wykonawcą wyposażenia budynku w kompletną, nowoczesną, technologię teatralną był polski dystrybutor profesjonalnego sprzętu muzycznego, firma ESS Audio.

Nie każdy wie, że położone w województwie pomorskim miasto Słupsk może się poszczycić największą w Polsce wystawą prac Witkacego, czy właśnie świetną placówką artystyczną – Nowym Teatrem.
Gabarytowo nieduży jak na pełnioną funkcję Teatru i Filharmonii w jednym, budynek  gościł na swojej scenie artystów z całego świata. Teraz instytucja w końcu doczekała się nowej siedziby, która we wrześniu 2020 została oddana do użytkowania.

Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku

W ramach przetargu firma ESS Audio została wyłoniona jako generalny wykonawca wyposażenia teatru w kompletną, nowoczesną, technologię teatralną.

W skład dostarczonej i zainstalowanej technologii teatralnej znalazły się systemy: elektroakustyczny, mechanika sceniczna wraz z pełnym okotarowaniem sceny, oświetlenie sceniczne wraz ze sterowaniem oświetlenia widowni, system multimedialny, system inspicjenta oraz kompleksowe wykonanie wież portalowych i mostu portalowego.

Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku

Nowo powstała sala teatralna pomieści 240 widzów, którzy do odsłuchu spektakli teatralnych oraz koncertów będą mieli do dyspozycji produkty marki HARMAN Professional.
Z naszego portfolio wyposażyliśmy teatr w dwudrożny system frontowy JBL serii AM zasilany wzmacniaczami Crown I-Tech 5000HD, i konfiguracji w trybie bi-amp.

Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku

Jako dogłośnienie pierwszych rzędów zastosowaliśmy kolumny JBL serii AC. Uzupełnieniem systemu frontowego są dwie kolumny niskotonowe JBL serii ASB podwieszone centralnie nad sceną i zasilane wzmacniaczem Crown XTi 6002.

Stanowisko realizatora dźwięku wyposażyliśmy w mikser cyfrowy Soundcraft Vi 2000 z kartą MADI oraz Soundcraft Vi 1000 z kartą Dante.

Całość systemu uzupełniono o aktywne monitory sceniczne JBL serii PRXmikrofony AKG C111LP i C547BL, zestaw mikrofonów perkusyjnych AKG Drumset Concert 1.

Źródło: http://essaudio.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj