Nowy SHOWROOM z oświetleniem estradowym!

1

Firma ShowDMX.pl uruchomiła nowy SHOWROOM stacjonarny z oświetleniem estradowym. Miła atmosfera i bogata oferta sprzętowa, sprzyjać ma rzetelnej ocenie pracy prezentowanego sprzętu.

W ofercie znajdziecie m.in. głowice ADJ, SHOWTEC, INVOLIGT, LIGHT4ME, EUROLITE, CAMEO, reflektory typu LED PAR, oraz LISTWY LED BAR, EFEKTY ŚWIETLNE, maszyny do dymów i FAZERY, OKABLOWANIE DMX, statywy i RAMPY SCENICZNE oraz niezbędne AKCESORIA i CASE’y!

3

Firma prowadzi także profesjonalne wsparcie dla sterowania w systemie DMX, więc po zakupach na pewno nie zostawi Was na lodzie! Zaopatrując się u nich w oświetlenie, pomogą wam i zaproponują gotowe rozwiązania w systemie FREESTYLER DMX. Dodatkowo konfiguracja zakupionych urządzeń pod konkretnego klienta oraz pomoc w całym procesie konfiguracji. Finalnie otrzymacie GOTOWE SHOW DMX, które pozwala w pełni cieszyć się zakupionym sprzetem bezpośrednio po dokonanej transakcji.

Punkt stacjonarny z przygotowanym SHOWROOMEM do Waszej dyspozycji znajduje się w miejscowości ŁABISZYN k/Bydgoszczy, 89-210, ul. Powstańców Wlkp. 16, od poniedziałku do piątku w godz 10:00 do 17:00

Więcej informacji na stronie: http://showdmx.pl

2

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj