Nowy, kompaktowy wzmacniacz instalacyjny Dynacord V600:2

221
Dynacord-V600:2

Kompaktowy, ultracichy i superoszczędny wzmacniacz instalacyjny Dynacord V600:2 to najnowszy dodatek w serii V zaprezentowany podczas targów ISE2024, przeznaczony do małych i średnich instalacji.

W ubiegłym roku, niemiecka marka Dynacord zaprezentował światu swój pierwszy wzmacniacz instalacyjny z serii V – V600:4. Ten czterokanałowy wzmacniacz został zaprojektowany z myślą o zastosowaniach komercyjnych, idealnych do małych i średnich instalacji. Więcej na jego temat pisaliśmy TUTAJ. Teraz producent postanowił rozszerzyć tę serię o jednostkę dwukanałową, czyli tytułowy model V600:2. Przyjrzyjmy się mu bliżej…

Dynacord to jeden z wiodących producentów profesjonalnej elektroniki audio, który ogłosił wprowadzenie na rynek modelu V600:2, który jest nowym członkiem rodziny wzmacniaczy V Series przeznaczonych do zastosowań komercyjnych. Zapewniając całkowitą moc wyjściową wynoszącą 600 watów, ten ultrakompaktowy dwukanałowy wzmacniacz jest nie tylko idealnie przygotowany do zapewnienia muzyki tła oraz komunikatów głosowych, ale także znakomicie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki poziom SPL w małych i średnich instalacjach stacjonarnych, np. obiektach edukacyjnych, hotelowych i rekreacyjnych, placówkach handlowych czy kościołach.

Dynacord-V600.2

Integratorzy mogą teraz mieszać i dopasowywać różne modele serii V, aby precyzyjnie wypełnić określone wymagania projektowe. Wzmacniacz Dynacord 600:2 dysponuje tymi samymi technologiami premium co czterokanałowy model V600:4, dzięki czemu zapewnia elastyczność instalacji, wysoką sprawność energetyczną oraz wysoką niezawodność pracy. Technologia powerTANK działa jak rezerwuar mocy i może zapewnić asymetryczne rozdzielenie mocy do wszystkich kanałów, gdy zachodzi taka potrzeba. Opatentowana technologia Dynacord VLD (Variable Load Drive) daje możliwość pracy kanałom wzmacniaczy z obciążeniem 4 omów oraz 8 omów, a także zasilania linii 70 V lub 100 V bez wpływu na moc wyjściową.

Dynacord-V600.2

Radykalnie ograniczono całkowite zużycie energii dzięki rozwiązaniu ecoRAIL, które istotnie wpływa na oszczędność prądu i zmniejszenie ogólnego kosztu posiadania. Technologia APD (Auto Power Down) w jeszcze większym stopniu zmniejsza zużycie energii, automatycznie wyłączając wzmacniacz, gdy nie odbiera on żadnego sygnału audio. Kolejnym atutem wzmacniacza jest dualCOOL, czyli funkcja zapewniająca cichą pracę, a w przypadku zapotrzebowania aktywująca wbudowany wielostopniowy wentylator. Natomiast rozwiązanie PFC (Power Factor Correction) – wraz z pakietem zaawansowanych układów zabezpieczeń, które są spotykane w profesjonalnych wzmacniaczach klasy premium – gwarantuje bezproblemowe i niezawodne działanie nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Dynacord-V600.2_rack

Obudowa o szerokości połowy i wysokości jednej jednostki rack sprawia, że V600:2 oferuje szereg różnych opcji montażu, co ma szczególne znaczenie w ograniczonej przestrzeni. Dołączone uchwyty montażowe umożliwiają zamontowanie V600:2 w racku w konfiguracji pojedynczej lub podwójnej, a także dyskretne zainstalowanie wzmacniacza wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne, na przykład pod blatem. 

Dynacord V600:2 to zdecydowanie interesujący wybór dla wszystkich szukających przyjaznego środowisku, wydajnego, cichego i niezawodnego wzmacniacza, który można szybko zainstalować i bezproblemowo użytkować przez bardzo długi czas. Wzmacniacz Dynacord V600:2 będzie dostępny w sprzedaży wiosną 2024 roku.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.dynacord.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl