Nowe miksery PreSonus StudioLive III S dostępne już w maju!

0

Miesiąc temu PreSonus zaprezentował nową rodzinę mikserów w serii StudioLive III oznaczone dodatkowo literką “S”. Jak zapowiedział dystrybutor marki, firma Audiostacja, nowe miksery wejdą do sprzedaży już w maju! Co zatem oferują?

Cztery nowe kompaktowe miksery cyfrowe serii StudioLive III S pracują na zupełnie nowym silniku PreSonus FLEX DSP i zawierają niespotykane w tym przedziale cenowym przetwarzanie Fat Channel, dotykowe zmotoryzowane suwaki oraz wszechstronne opcje routingu. Zapewniają ogromną liczbę kanałów miksowania, szyn, pogłosów, a także nagrywanie na kartach SD i 128 kanałów (64 x 64) zapisu przez USB.

Najwyższy model StudioLive 64S oferuje 76 kanałów miksu, 43 szyny, 33 suwaki i 526 efektów. Miksery StudioLive 32S, 32SX i 32SC oferują po 40 kanałów miksu, 26 szyn i 286 procesorów w różnych formach. Model StudioLive 32S wyposażono w 32 przedwzmacniacze lokalne i 33 suwaki, a 32SX zapewnia te same 32 przedwzmacniacze lokalne, lecz w zajmującej mniej miejsca obudowie z 25 suwakami. Natomiast model 32SC ma 16 lokalnych przedwzmacniaczy i 17 suwaków.

Wraz z mikserami dostarczanych jest 10 modeli korektorów i kompresorów, działających na mikserze i w DAW-ie Studio One. Dzięki kolekcjom wtyczek PreSonus Fat Channel można dodać ich jeszcze więcej!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Zapraszamy także do cyklu tutoriali, w których specjalista z firmy PreSonus wyjaśnia możliwości nowego silmnika FLEX DSP:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here