Nowe mikrofony sE Electronics 4400 i sE Electronics T2 jeszcze lepsze!

0
Nowe-mikrofony-sE-Electronics-4400-i-sE-Electronics-T2

SE Electronics przedstawia nowe, ulepszone wieloprzetwornikowe, wielkokapsułowe prawdziwie kondensatorowe mikrofony! Przed Wami sE4400 i T2.

sE4400 i T2 to wielkokapsułowe (wielkomembranowe) mikrofony kondensatorowe (pojemnościowe), ręcznie wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły. Zbudowane są z wytrzymałej, odlewanej ciśnieniowo, metalowej obudowy, metalowych przełączników i solidnej kratki ze stali sprężynowej, która może wytrzymać uderzenie podczas codziennej eksploatacji czy tras koncertowych. Te znane i lubiane od lat mikrofony doczekały się po latach kilku ulepszeń, które dostosowują je do wciąż rosnących wymagań użytkowników. Wciąż jednak wyróżnia je klasyczna elegancja i oczywiście brzmienie.

Ulepszone sE4400 i T2 posiadają:

  • unowocześnione mocowanie uchwytu przeciwwstrząsowego – zbudowane z myślą o technikach bliskiego mikrofonowania,
  • wzmocnioną kratkę ze stali sprężynowej, która może wytrzymać jeszcze większe uderzenie,
  • nowe polerowane wykończenie,
  • odporną na warunki środowiskowe, odlewaną ciśnieniowo, całkowicie metalową obudowę,
sE-Electronics-4400-inside
sE Electronics 4400

sE4400 wyposażony jest w ręcznie wykonaną, napylaną złotem, dwumembranową kapsułę, natomiast dwumembranowa kapsuła mikrofonu sE T2 jest napylana tytanem. Dzięki swojej wszechstronności, sE4400 i T2 są stworzone do przechwytywania źródeł wszelkiego rodzaju dźwięku, zapewniając klarowność i precyzję, czy to w wymagającym studiu, czy w dynamicznym środowisku scenicznym. Oba mikrofony posiadają 4 charakterystyki: kardioidalna, superkardioidalna, dookólna, ósemkowa.

sE-Electronics-4400-Pair

Tak jak poprzednio, mikrofon sE4400 jest oferowany także jako fabrycznie dopasowana para. Po raz pierwszy w historii i ze względu na popularne zapotrzebowanie, T2 jest teraz oferowany również w konfiguracji sparowanego zestawu. Każdy z tych zestawów jest rygorystycznie testowany, strojony i dopasowywany sonicznie w fabryce, aby zapewnić praktycznie identyczną odpowiedź częstotliwościową dla zrównoważonego, spójnego dźwięku.

sE-T2-Pair

  • sE4400 jest dostarczany w komplecie z uchwytem przeciwwstrząsowym, adapterem gwintu oraz metalową walizką.
  • sE4400(P) jest dostarczany w komplecie z dwoma mikrofonami sE4400, dwoma uchwytami przeciwwstrząsowymi, adapterami gwintu i metalową walizką.
  • sE T2 jest dostarczany w komplecie z uchwytem przeciwwstrząsowym + adapterem gwintu i metalową walizką.
  • sE T2(P) jest dostarczany w komplecie z dwoma mikrofonami T2, dwoma uchwytami przeciwwstrząsowymi + adapterami gwintu i metalową walizką.

Więcej szczegółów
Producent: https://seelectronics.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj