Nigel Kennedy & BAND w Filharmonii Narodowej z nagłośnieniem JBL VTX A6!

222
Nigel-Kennedy-Filharmonia-Narodowa-JBL-VTX-A6

Nigel Kennedy to brytyjski skrzypek i jeden z najwybitniejszych artystów swojego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele nagród w tym BRIT Award i Grammy. Niedawno w warszawskiej Filharmonii Narodowej odbył się jego koncert wraz z zespołem, który został nagłośniony za pomocą systemu JBL Professional VTX A6.

Nigel Kennedy to brytyjski skrzypek, który jest uznawany za jednego z najwybitniejszych artystów swojego pokolenia. Otrzymał wiele nagród, w tym BRIT Award za najlepszy klasyczny album brytyjski i nagrodę Grammy. Kennedy słynie z niekonwencjonalnego podejścia do muzyki klasycznej, często łącząc improwizację i eksperymentując z różnymi stylami muzycznymi. Nagrywał wiele albumów, w tym bestsellerowe nagranie “Cztery pory roku” Vivaldiego, które sprzedało się w ponad dwóch milionach egzemplarzy na całym świecie.

Współpracował z wieloma wiodącymi orkiestrami na świecie, takimi jak Berlińska Filharmonia, Nowojorska Filharmonia i London Symphony Orchestra. Kennedy jest również cenionym kompozytorem, który tworzy oryginalne utwory oraz aranżacje klasycznych dzieł. 

Niedawno w warszawskiej Filharmonii Narodowej odbył się koncert Nigela i jego zespołu, który został nagłośniony za pomocą systemu JBL Professional VTX A6. 

Nigel-Kennedy-Filharmonia-Narodowa-JBL-VTX-A6

JBL Professional VTX A6 to najmniejszy do tej pory system liniowy najnowszej generacji w kompaktowej obudowie. Jest wyposażony w dwa 6,5-calowe przetworniki niskotonowe oraz opatentowany 3-calowy kompresyjny przetwornik wysokotonowy. Zaprojektowany by sprostać różnorodnym wymaganiom nagłośnieniowym jako wszechstronne rozwiązanie dla mniejszych i średnich obiektów – dla rentalu, firm eventowych, teatrów, klubów oraz kościołów. Więcej na jego temat pisaliśmy TUTAJ.

Może być wykorzystywany jako samodzielny system lub jako uzupełnienie większych systemów serii JBL VTX, dając realizatorom narzędzie do tworzenia optymalnego systemu dla dowolnego typu instalacji. Prosty w użyciu pakiet akcesoriów i najlepsze w swojej klasie oprogramowanie (Performance Manager, LAC3 i Array Link). 

Więcej szczegółów
Producent: http://www.jblpro.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl