Niezniszczalny mikrofon dynamiczny V2 SWITCH od sE Electronics!

0
sE-V2-Switch

sE Electronics V2 SWITCH to nowy, wielofunkcyjny ręczny mikrofon dynamiczny o charakterystyce superkardioidalnej, ze zintegrowanym przełącznikiem on/off. Wytrzymała, metalowa konstrukcji zapewni Wam trwałość i niezawodną pracę przez lata użytkowania. A to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie!

sE V2 SWITCH to najnowszy, dynamiczny mikrofon ręczny, który dołącza do znanej i lubianej V Series. Przeznaczony jest do nagrywania wokali, mowy, a także szerokiej gamy instrumentów. Dzięki dostosowanej konstrukcji kapsuły superkardioidalnej, V2 SWITCH izoluje głos od niepożądanych odbić w pomieszczeniu i szumów otoczenia, zapewniając jednocześnie wysoką zrozumiałość nawet w trudnych środowiskach dźwiękowych.

Wewnętrzna osłona przeciwwietrzna redukuje niepożądane szumy wiatru i wybuchowe głoski, a zintegrowane mocowanie przeciwwstrząsowe zmniejsza hałas podczas przenoszenia, odgłosy kroków i wszelkie dudnienia, dzięki czemu będziecie wyraźnie słyszalni, nawet na hałaśliwych scenach.

sE-V2-Switch

Solidna, całkowicie metalowa konstrukcja, a także skośna kratka z nierdzewnej stali sprężynowej i pozłacane złącza XLR, zapewnia trwałość, niezawodność i bezkorozyjną pracę przez lata wymagającego użytkowania.

se-electronics-v2-switch

Mikrofon powinien być dostępny w ciągu miesiąca, a jego sugerowana cena będzie oscylowała w granicach 290 PLN.

Więcej szczegółów:
Producent: www.seelectronics.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj