Najnowszy kardioidalny subwoofer od QSC KS212C, już dostępny!

0

Jak poinformował dystrybutor marki QSC w Polsce – firma Aplauz Audio, najnowszy kardioidalny subwoofer KS212C jest już dostępny w Polsce! Jest to rozwiązanie stworzone do pracy w nagłośnieniach na żywo i w instalacjach stałych. Jest idealnym wyborem również dla firm nagłośnieniowych.

Najnowszy subwoofer to innowacyjny, nowoczesny i aktywny głośnik kierunkowy w kompaktowej obudowie i procesorem DSP w komplecie. Zasila go wzmacniacz klasy D o mocy 3600W, wyposażony w najnowszą technologię DSP i dwa 12-calowe głośniki umieszczone w specjalnej obudowie. Subwoofer KS212C generuje o 15dB więcej mocy wyjściowej na froncie niż z tyłu.

Najczęściej subwoofer emituje dźwięk we wszystkich kierunkach, co często prowadzi do problemów, takich jak buczenia niewygodne dla artystów występujących na scenie, nawarstwiania się dźwięków o niskich częstotliwościach i generalnie marnowania energii. Aby ukształtować kardioidalną fale niskich częstotliwości, dotychczas realizatorzy dźwięku live musieli wykorzystywać więcej urządzeń – w tym zewnętrzne procesory – co było czasochłonne i kosztowne. Przełomowy pod względem zastosowanych innowacji i wzornictwa, subwoofer KS212C o mocy 3600 W zapewnia wyjątkowe korzyści kardioidalnej charakterystyki w poręcznej, kompaktowej obudowie. Nowy subwoofer QSC jest niezrównany pod względem możliwości zarządzania basem na scenie lub w każdym innym środowisku, w którym niepożądaną energię o niskiej częstotliwości należy minimalizować.

Kompaktowa obudowa wyposażona jest w wygodne, aluminiowe uchwyty i cztery kółka z tyłu. Dwa gniazda sztycy M20 umożliwiają zastosowanie subwoofera zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej. W ten sposób technicy nagłośnienia otrzymują wyjątkowo efektywne i poręczne rozwiązanie, które ułatwia pracę i poprawia brzmienie.

Specyfikacja techniczna:

  • Wzmacniacz klasy D o mocy 3600 W;
  • Podwójne 12″ przetworniki;
  • Różnica 15 db SPL w porównaniu przód-tył;
  • Odpowiedź częstotliwościowa (-6 dB): 44 Hz – 104 Hz;
  • Maksymalne SPL: 132 dB @ 1m;
  • Pokrycie: 180 stopni kardioidalne (tył słabszy o 15 dB przy 70 Hz);
  • Dwa sockety M20 (na górze i dole suba) akceptujące sztyce 35 mm;
  • Wymiary: 610 mm x 381 mm x 498 mm;
  • Waga: 40.1 kg.

Więcej info:
Producent: www.qsc.com
Dystrybutor: www.aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here