Nagroda Kreator Sceny Jutra dla Audio Plus!

313
Nagroda Kreator Sceny Jutra dla Audio Plus

W uznaniu za rozwój technologii scenicznych, Audio Plus otrzymało prestiżowe wyróżnienie Kreator Sceny Jutra w kategorii Dźwięk. Ich projekt instalacji immersyjnej z aktywną akustyką w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, został doceniony podczas Międzynarodowej Konferencji Scena Jutra.

W kontekście ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań w dziedzinie technologii scenicznych, Audio Plus zasłużyło na uznanie branży za swoją innowacyjną instalację dźwiękową w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu. Projekt, który zastosował aktywną akustykę do stworzenia immersyjnego doświadczenia dźwiękowego, został nagrodzony przez jury Międzynarodowej Konferencji Scena Jutra, podkreślając jego znaczenie dla ewolucji akustyki w przestrzeniach teatralnych.

Teatr Wielki w Poznaniu L-Acoustics L-ISA Ambience
FOTO: K.Sklodowski, Audio Plus

Instalacja, będąca połączeniem wiedzy technicznej i artystycznej wizji, umożliwia precyzyjne kształtowanie przestrzeni dźwiękowej, co wpływa na głębię i jakość doświadczeń odbiorców. Ta nagroda nie tylko potwierdza wysoki poziom innowacyjności projektu, ale także wskazuje kierunek, w jakim mogą rozwijać się technologie sceniczne, oferując publiczności coraz bogatsze i bardziej zanurzone doświadczenia.

Nagroda Kreator Sceny Jutra dla Audio Plus

Przyznanie firmie Audio Plus nagrody Kreator Sceny Jutra podkreśla znaczenie ciągłego badania i wprowadzania nowych technologii w dziedzinie sztuki i kultury. Wyróżnienie to jest nie tylko docenieniem dotychczasowych osiągnięć firmy, ale także zachętą do dalszych prac nad rozwojem technologii, które mogą zmieniać percepcję sztuki scenicznej.

Więcej szczegółów: audioplus.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Teatr Wielki w Poznaniu z możliwościami, których nie ma żadna inna opera na świecie!