Nagłośnienie L-Acoustics podczas koncertu MATY na Bemowie!

0
L-Acoustics: Koncert rapera MATA na lotnisku Bemowo
L-Acoustics: Koncert rapera MATA na lotnisku Bemowo

40 tysięcy ludzi, 170 zestawów głośnikowych L-Acoustics, jeden artysta. 3 października na warszawskim lotnisku na Bemowie odbył się koncert polskiego rapera Mata.

W niedzielę 3 października 2021 Mata zagrał koncert w Warszawie na terenie lotniska na Bemowie, które szczelnie wypełniło się fanami rapera. Koncert nieporównywalny z żadnym innym eventem w ostatnich miesiącach został nagłośniony systemem marki L-Acoustics. System dostarczyła firma Fotis Sound a dźwięk i światło realizowała firma Źle i Tanio.

Fotis-Sound-Zle-i-Tanio

Nagłośnienie frontowe zrealizowano na 10 zestawach L-Acoustics K1 oraz 4 zestawach L-Acoustics K2 na stronę. Outfill złożony był z 8 elementów K1 oraz 4 elementów K2 na stronę. Po obu stronach umieszczone były podwieszane subwoofery w układzie cardio: po 12 elementów KS28 na stronę. Frontfill zrealizowano z 14 elementów Kara. Linia delay była wykonana z 10 elementów K2 na stronę. Dodatkowo został postawiony drugi delay po bokach kiosku FOH, ponieważ nad nim wisiał 8-metrowy ekran diodowy. Tutaj powieszono 2x po 4 elementy Kara. Całość była zasilana 52 wzmacniaczami procesorowanymi L-Acoustics LA12X.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.l-acoustics.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj