MIPRO MA-100, MA-200 i MA-300, czyli miniaturowe systemy nagłośnieniowe.

338
MIPRO-MA-Series_MA-100_MA-200_MA-300

Mobilne, kompaktowe, wyposażone w łączność Bluetooth, a w przypadku MIPRO MA-100 i MA-200 wręcz osobiste, multi-funkcjonalne systemy nagłośnieniowe to rozwiązania, które sprawdzą się w wielu sytuacjach, gdzie dostęp do prądu jest luksusem.

Jakiś czas temu przedstawialiśmy Wam bardzo praktyczny, dwukanałowy i przenośny system nagłośnieniowy MIPRO MA-300D, czyli jeden z najmniejszych zestawów tego typu nie tylko w ofercie producenta ale też w ogóle dostępnych na rynku. Warto zatem przypomnieć, że występuje on także w wersji bez literki “D” czyli jednokanałowej MIPRO MA-300. Jeśli jednak to wciąż za duże paczki do Waszych potrzeb to warto przyjrzeć się superkompaktowym (megafonowym) rozwiązaniom, kryjącymi się pod symbolami MA-100 i MA-200, dostępnych także w wersjach “D” jak Dual, czyli dwukanałowych 🙂

MIPRO MA-100
MIPRO MA-100

To co wyróżnia wszystkie te modele to nie tylko możliwość długiej pracy na wbudowanym akumulatorze (od 4 do 10 godzin w zależności od modelu), który możemy także szybko wymienić w razie potrzeby, ale także dostęp do wbudowanego miksera, łączność Bluetooth, USB, czy wreszcie możliwość współpracy z bezprzewodowymi systemami mikrofonowymi.

Jak to wszystko wygląda w praktyce? Tego dowiecie się z najnowszych materiałów wideo przygotowanych przez producenta:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.mipro.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl