Miksery Soundcraft na trasie koncertowej rapera Stormzy.

0

Podczas trasy koncertowej brytyjskiego rapera Stormzy, jego realizator FOH – Raphael Williams, korzysta z mikserów marki Soundcraft, a konkretnie dwóch konsolet Vi2000 oraz Ui24R. Dziś kilka słów o tym ostatnim, mobilnym i bardzo uniwersalnym rozwiązaniu.

Soundcraft Ui24R to kompletny, przystosowany do zamontowaniu w skrzyni rack mikser cyfrowy oraz rejestrator wielośladowy, który dostarcza kompletny układ wejść i wyjść, czysty dźwięk, intuicyjność obsługi i niezawodność – wszystko to w udoskonalonej konstrukcji.

Tak swój produkt reklamuje producent i ciężko się z tym nie zgodzić gdyż potwierdzenie tych słów znajdziecie w licznych testach dostępnych w sieci. Mikser ten zadebiutował na rynku 3 lata temu i od tego czasu zdobył wiele przychylnych recenzji, a przede wszystkim używany jest w pracy przez wielu realizatorów co powinno być najlepszą rekomendacją.

Podobnie jest z brytyjskim grime’owym raperem Stormzy i jego realizatorem Raphaelem Williamsem, którzy na trasie koncertowej korzystają właśnie z rozwiązań tej marki, w tym z bezprzewodowo kontrolowanego miksera Soundcraft Ui24R. Największy model z rodziny Ui uzupełnia system, składający się z dwóch konsolet Vi2000 i odpowiada za komunikację z ekipą za sceną i artystami oraz monitorami odsłuchowymi JBL 708P.

Soundcraft Ui24 bez problemu sprawdzi się jako stagebox i może być kontrolowany aż z 10 urządzeń jednocześnie, przez kabel Ethernet RJ45 bądź wbudowany dwupasmowy router Wi-Fi sprawiając, że nie ma znaczenia gdzie się znajdujesz – zawsze będziesz miał kontrolę nad mikserem. Wyposażony w renomowane algorytmy przetwarzania sygnału HARMAN’a, przedwzmacniacze STUDER’a i wiele więcej – od studia do sceny, Soundcraft Ui24R to optymalne rozwiązanie dla artystów, klubów muzycznych, obiektów kultury, firm eventowych oraz akustyków, którzy chcą zaoszczędzić miejsce i dostarczyć najlepszą jakość dźwięku.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.soundcraft.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here