Miksery PreSonus StudioLive III S w sprzedaży!

0

Jak informuje Audiostacja, dystrybutor marki PreSonus, najnowsza rodzina mikserów cyfrowych StudioLive III S jest już dostępna w sprzedaży. Posiadają one od 32 do 64 kanałów wejściowych i zasilanie nowym silnikiem FLEX DSP. Oferują sporą liczbę kanałów miksowania, szyn, pogłosów i przetwarzania Fat Channel.

Nowa seria mikserów StudioLive III S, została zaprezentowana światu w kwietniu tego roku i składa się z czterech modeli: StudioLive 32S, StudioLive 32SC, StudioLive 32SX oraz StudioLive 64S.

Wyposażone je w dotykowe, zmotoryzowane suwaki oraz wszechstronne opcje routingu. Wszystkie modele zapewniają 128-kanałowe (64×64) nagrywanie przez USB i wielościeżkowy zapis na karcie SD. Mogą być połączone z mikserem odsłuchu osobistego EarMix 16M i stageboxami sieciowymi NSB 8.8 i NSB 16.8, tworząc rozbudowany ekosystem AVB, służący do transferu audio. Sieć AVB zapewnia precyzyjne taktowanie, które znacznie ogranicza zniekształcenia harmoniczne i fazowanie, co sprawia, że dźwięk pozostaje czysty i wyraźny.

Przeczytaj: Czym jest ekosystem PreSonus AVB?

Miksery są zintegrowane z pakietem najnowocześniejszego oprogramowania: Capture i Studio One 4.5 PL, UC Surface dla komputerów Mac, Windows, iPada i Androida oraz QMix-UC na iPhone’a, iPoda i urządzenia z Androidem.

Szczegółowy opis każdego miksera przeczytasz TUTAJ:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj