JOYO DA-60: wzmacniacz dedykowany perkusjom elektronicznym oraz klawiszom

0
Joyo DA-60

JOYO DA-60 to kompaktowy, a zarazem najmocniejszy z rodziny DA wzmacniacz, przeznaczony do nagłośnienia perkusji elektronicznej, instrumentu klawiszowego, czy innych instrumentów.

JOYO DA-60 to dwukanałowe combo o mocy 60 W RMS. Jego kompaktowe rozmiary, duże możliwości ustawienia a do tego przystępna cena sprawiają, że może być idealnym wzmacniaczem do sali prób domowych ćwiczeń, ale jednocześnie wysoka moc wyjściowa oznacza, że poradzi sobie również na mniejszych scenach.

Joyo DA-60

Za brzmienie odpowiada para głośników – 10″ woofer i 3″ tweeter. Każdy z dwóch kanałów posiada niezależne wejście i regulację głośności, a do regulacji brzmienia można użyć wspólnego trzypasmowego korektora. Ponadto DA-60 posiada również parę monofonicznych wejść liniowych, jedno stereofoniczne wejście liniowe, technologię Bluetooth oraz wbudowane wyjścia live stream zarówno dla systemu Android jak i iOS. W zestawie znajduje się również adapter, instrukcja obsługi oraz dwa kable jack 3,5mm.

Joyo DA-60

Na ten moment, jego dostępność w Polsce nie są jeszcze znana, a w sklepach muzycznych znajdziemy jedynie mniejszych braci, czyli model DA-30 oraz DA-35, które również polecamy waszej uwadze.

Więcej szczegółów
Producenthttps://www.joyoaudio.com
Dystrybutorhttps://fxmusic.pl/

CZYTAJ TAKŻE:

JOYO DA-30 – nowy wzmacniacz dedykowany perkusjom elektronicznym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj