JBL Professional SRX900 w ModusSound

0
JBL-Professional-SRX900-w-ModusSound

Zajmująca się od 1996 roku profesjonalną obsługą imprez, koncertów i festiwali firma ModusSound jest pierwszym w kraju użytkownikiem systemu JBL Professional VTX V20. Teraz przyszedł czas na rozbudowę systemu o zestawy niskotonowe, a wybór padł na subwoofery JBL SRX928S.

W tym roku przyszedł czas na rozbudowę o zestawy niskotonowe. Po testach kilku modeli subwooferów z oferty JBL Professional wybór padł na najnowsze, aktywne zestawy SRX928S będące lekką i nowoczesną konstrukcją opartą o dwa przetworniki 18” z wbudowanym wzmacniaczem oraz procesorem DSP. Szerzej o serii SRX900 pisaliśmy TUTAJ.

JBL-SRX928S

“Wybraliśmy SRX928S ponieważ mieliśmy możliwość przetestowania tych basów przed zakupem co było dla nas bardzo ważne. Stosunek ceny do jakości zasługuje na piątkę z plusem. Zagraliśmy już kilkanaście koncertów różnych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Opinie realizatorów są dla nas najważniejsze, a ponieważ produkt zbiera same pochlebne opinie to zakup okazał się znakomitą inwestycją. W niedalekiej przyszłości planujemy również rozbudowę o moduły szerokopasmowe SRX906LA”

– powiedział Łukasz Kędzia

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.jblpro.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj