ISE 2020: 25-lecie marki POWERSOFT

0

Powersoft, włoski producent innowacyjnych wzmacniaczy obchodzi w tym roku 25-lecie swojej działalności. Już w pierwszych latach funkcjonowania zrewolucjonizował branżę, wprowadzając wzmacniacze klasy D na rynek profesjonalny. ISE 2020 to idealna okazja, aby uczcić tę rocznicę.

Producent zaplanował mnóstwo atrakcji. W centrum kongresowym ISE w Amsterdamie będzie obecny w dwóch miejscach, aby pokazać możliwości swoich produktów w różnych środowiskach.

Na stoisku Y195 w hali 7 zaprezentuje linię znanych wzmacniaczy, w tym Mezzo, Duecanali, Quattrocanali i Ottocanalii a także elektromechaniczny przetwornik Mover. Odwiedzający będą mogli zapoznać się także z najnowszą aktualizacją oprogramowania do zarządzania, ArmoníaPlus. Zawiera ona m. in. kartę HealthPlus, która zapewnia realizatorom dźwięku ulepszoną komunikację, kontrolę i raportowanie w celu zapewnienia jeszcze lepszej wydajności.

Drugie miejsce Powersofta to X205 w hali 7 – strefa wypoczynkowa z barem i ekranami oraz salą konferencyjną. Wszystkie głośniki na tym obszarze będą zasilane przez Mezzo, kompaktowe wzmacniacze klasy D, które łączą wszystkie funkcje zaawansowanego wzmacniacza, ale są o połowę mniejsze, co ułatwia instalację i obsługę oraz dostosowuje się do wielu aplikacji, dzięki rozbudowanej funkcji power sharing. Odwiedzający będą mogli wybrać dźwięk z jednego z kilku ekranów a także indywidualnie ustawić głośność dla konkretnych stref za pośrednictwem kontrolerów ściennych.

Podczas targów ISE Powersoft będzie uczestniczył w konkursie Inavation Awards, jako finalista w kategorii Badania i Rozwój.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.powersoft-audio.com
Dystrybutor: http://soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj