Firma Greenvale postawiła na system komunikacji ListenTALK

0

Firma Greenvale, będąc wiodącym dostawcą świeżych ziemniaków w Wielkiej Brytanii i największym dostawcą ziemniaków ekologicznych w kraju, chciała usprawnić oprowadzanie klientów po swoich zakładach, przestrzegając jednocześnie zasad bezpieczeństwa dotyczących COVID-19, w tym zachowania fizycznej odległości i wymaganych masek na twarz. Rozwiązaniem okazał się system komunikacji ListenTALK.

ListenTALK to dwukierunkowy, mobilny system komunikacji grupowej, który pomaga użytkownikom pokonać wyzwania, jakie stawiają przed komunikacją dystans społeczny, zasłanianie twarzy, hałas w tle i utrata słuchu.

Użytkownicy noszą na smyczy (na szyi), mały, lekki nadajnik (kombinacja nadajnika
i odbiornika) i podłączają do niego zestaw słuchawkowy dostarczony przez producenta lub własne słuchawki. Słyszą wszystko, co mówi ich przewodnik po zakładzie i mogą mówić do grupy, naciskając przycisk rozmowy na nadajniku.

Urządzenia ListenTALK mogą być również dezynfekowane pomiędzy kolejnymi użyciami, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii.

Rezultat

Dzięki systemowi ListenTALK, Greenvale oferuje wyjątkowe wrażenia podczas zwiedzania, gdzie wszyscy mogą przestrzegać bezpiecznego dystansu społecznego, jednocześnie łatwo komunikując się ze sobą.

Komponenty systemu

  • LK-1 ListenTALK nadajnik-odbiornik (z wbudowanym mikrofonem)
  • LA-453 Zestaw słuchawkowy 
  • LA-482 Stacja dokująca 

Więcej szczegółów
Producent: https://www.listentech.com
Dystrybutor: https://essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj