Energooszczędne systemy dźwiękowe do instalacji nagłośnieniowych!

208
Electro-Voice-EVID-i-Dynacord-V600-4-promo

Pomóż swoim klientom w redukcji śladu węglowego dzięki oszczędnym instalacjom nagłośnieniowym od Electro-Voice i Dynacord!

1 stycznia 2024 wchodzi w życie dyrektywa unijna dotycząca redukcji śladu węglowego w przedsiębiorstwach. Czy Twoi klienci są gotowi? Dzięki promocji, przygotowanej przez firmę Audio Plus na efektywny system głośnikowy, będzie im łatwiej się przygotować!


PROMOCJA na energooszczędne systemy dźwiękowe
Przy zakupie wzmacniacza Dynacord V600:4 otrzymasz dodatkowe 10% rabatu na zestawy głośnikowe Electro-Voice EVID

Aby skorzystać z promocji, skontaktuj się z Działem Sprzedaży Audio Plus: audioplus.pl/kontakt

Promocja dotyczy dowolnej ilości dowolnych modeli zestawów głośnikowych Electro-Voice EVID przy zakupie wzmacniacza Dynacord V600:4. Promocja trwa od 01.06.2023 do 31.12.2023 lub do wyczerpania zapasów.


Dyrektywa unijna CSRD wprowadza obowiązek raportowania z zakresu zrównoważonego rozwoju od początku 2024 roku. Jest to rozumiane jako wpływ działalności firm m.in. na środowisko naturalne czy prawa człowieka. Dzięki raportowaniu niefinansowemu zainteresowane osoby dostaną dostęp do wiarygodnych danych biznesowych wykraczających poza finansowy standard. Choć obowiązek raportowania niefinansowego obejmuje początkowo zaledwie 150 największych spółek giełdowych, a w następnych latach ok. 3500 firm w Polsce, to już dziś warto być go świadomym. Tym bardziej, że duże spółki już teraz biorą pod uwagę aspekty niefinansowe podczas analizowania łańcuchów dostaw. Dla mniejszych firm zrównoważony rozwój jest szansą na pokazanie, że są społecznie odpowiedzialne, co może ułatwić im dostęp do kapitału i otwarcie się na nowych inwestorów czy partnerów handlowych. Istotne jest też to, że zwiększają się tego rodzaju wymagania ze strony konsumentów. 

W zakresie ochrony środowiska mówimy m.in. o redukcji zużycia energii elektrycznej. A jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest wymiana nieefektywnych systemów na nowe, skonstruowane pod kątem wydajności energetycznej. W wielu lokalizacjach instalacje wymagane prawem, takie jak Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze, zostały zbudowane na bazie przestarzałych urządzeń, które nie przystają do dzisiejszych wymagań. Wielu klientów firm integratorskich A/V już teraz może się rozglądać za systemem, który pomoże im wprowadzić oszczędności.

Wzmacniacz Dynacord V600:4 i zestawy głośnikowe Electro-Voice EVID zapewniają do 50% mniejsze zużycie energii niż porównywalne rozwiązania!

dynacord-v600-4

Dynacord V600:4 [Czytaj więcej…] to kompaktowy, wszechstronny, czterokanałowy wzmacniacz mocy przeznaczony do małych i średnich instalacji komercyjnych. Jego technologia zapewnia obniżenie kosztów użytkowania dzięki niskiemu zużyciu energii i elastycznemu wykorzystaniu mocy. Zapewnia bezproblemową pracę nawet w trudnych warunkach zasilania, a jego obsługa jest wyjątkowo łatwa. Dynacord V600:4 jest zalecany do odtwarzania tła muzycznego i komunikatów w obiektach edukacyjnych, hotelowych, handlowych i wielu innych.

electro-voice evid

Zestawy głośnikowe Electro-Voice EVID [Czytaj więcej…] to rozbudowana rodzina głośników do zastosowań komercyjnych, z modelami dopasowanymi do montażu powierzchniowego, sufitowego, podwieszanego i podtynkowego w pomieszczeniach o dowolnej wielkości i kształcie, a także na zewnątrz budynków. Charakteryzują się niezawodną konstrukcją, niskoprofilowym wyglądem, prostym i trwałym montażem oraz znakomitym dźwiękiem, w którym słychać prawie 100 lat doświadczenia marki Electro-Voice. Zestawy głośnikowe EVID w połączeniu ze wzmacniaczem Dynacord V600:4 mogą zapewnić redukcję zużycia energii nawet o 50% w porównaniu z innymi rozwiązaniami!

Więcej szczegółów
Producent: https://electrovoice.com
Producent: https://dynacord.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl