Electro-Voice RE 520: Superkardioidalny, pojemnościowy mikrofon wokalowy! [TEST & VIDEO]

0

Electro-Voice RE 520 to dobrze znany pojemnościowy mikrofon wokalowy do zastosowań scenicznych. Niedawno jego szczegółowa recenzja pojawiła się na cenionym kanale Podcastage, więc jeśli jesteście ciekawi opinii na jego temat to zapraszamy do oglądania!

Przypomnijmy, że Electro-Voice RE 520 to wysokiej klasy, sceniczny, pojemnościowy mikrofon superkardioidalny do wokalu. Zaprojektowany tak, by zachować szczegółowość i przejrzystość charakterystyczną dla mikrofonów pojemnościowych. Jest to z pewnością wybór świadomych i wymagających wokalistów scenicznych.

electro-voice-re520-handheld-condenser-microphone

Jego brzmienie jest bogate, szczegółowe i pełne, z ciepłym i czystym dołem, naturalnym i wyraźnym środkiem oraz otwartym, wyrazistym i szczegółowym górnym pasmem. Superkardioidalna charakterystyka kierunkowości zapewnia doskonałą izolację akustyczną. Maksymalny odstęp od sprzężenia zwrotnego ma miejsce, gdy monitory znajdują się 225° lub 125° poza osią mikrofonu. Taka charakterystyka pozwala również na czystszy miks dzięki redukcji dźwięków spoza osi mikrofonu.

Electro-Voice-RE520

Wielostopniowy pop-filtr składa się z dwóch warstw gęstej pianki, które tłumią prędkość powietrza powodowaną przez oddech i podmuchy wiatru. Filtr górnoprzepustowy ma dwie pozycje. Płaska pozycja zapewnia pełne pasmo przenoszenia przetwornika. Położenie wysokoprzepustowe tłumi częstotliwości poniżej 150 Hz.Dodatkowo wewnętrzne mocowanie amortyzatora izoluje przetwornik od wibracji i chroni przed hałasem.

Tyle teorii tytułem wstępu. Teraz czas na praktykę, czyli wspomniany test przygotowany przez Podcastage. Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj