Co oferują nam cyfrowe miksery Mackie PRODX4 i PRODX8

1

Na pierwszy rzut oka te niepozorne miksery wydają się raczej gadżetem niż użytecznym narzędziem pracy. Z całą pewnością, niektórzy tak właśnie go osądzą. Może i słusznie ale w takim razie nie jest on kierowany do nich.

Miksery PRODX to rozwiązanie dla osób, które w swojej pracy nie potrzebują zaawansowanych i kosztownych mikserów cyfrowych więc targetem producenta będą wasze biurka, domowe studia, małe kluby taneczno-kawowe i oczywiście fani nowinek technologicznych z branży muzyczno-technicznej. Czy to źle? Raczej nie.

Ale konkretnie… Miksery PRODX występują w dwóch wersjach i są połączeniem zalet cyfrowego miksowania dźwięku z intuicyjnym i czytelnym interfejsem (panelem sterowania). Miksery kontrolowane są za pomocą pokrętła oraz przycisków umożliwiających wybór odpowiednich kanałów wejściowych i wyjściowych oraz efektów. Ale na tym nie koniec! Do bardziej zaawansowanych opcji i ustawień miksera, takich jak EQ, kompresor czy przywoływania odpowiednich presetów służy darmowa aplikacja Mackie Control App i wasz telefon, tablet itp. z systemem Android lub iOS.

Sterowanie wszystkimi kanałami (wejściami i wyjściami) z poziomu aplikacji odbywa się bezprzewodowo. Darmowa aplikacja zainstalowana na waszych urządzeniach z systemami Android oraz iOS połączona z mikserami poprzez Bluetooth pozwala na pełne ustawienia mixu oraz streaming muzyki bezpośrednio z naszej biblioteki mediów zapisanej w urządzeniu sterującym.

Więcej informacji na stronie dystrybutora www.musicinfo.pl oraz na stronie mackie.com

1 KOMENTARZ

  1. Czy ktoś z redakcji, bądź czytający ten artykuł miał w rękach te cudo? Po doświadczeniach z aplikacją dotykową do Logic Pro X na iPad wolę jednak “hebelek” czuć pod ręką niż smyrać na ekranie. Ale Mackie to jednak marka …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj