Co nowego w Armonia Pro Audio Suite 2.11?

0

Armonia Pro Audio Suite firmy Powersoft, to wysoce wyspecjalizowany program służący do zdalnego sterowania i monitorowania produktami marki. Dziś mamy okazję przedstawić Wam najnowszą wersję oprogramowania oznaczonego numerem 2.11. Co zatem nowego oferuje update?

Oto co znaleźliśmy na stronie polskiego dystrybutora marki PowerSoft:


Łatwe konfigurowanie i zarządzanie złożonymi systemami nagłośnieniowymi, dzięki bardzo intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, stało się już standardem. Armonía podniosła poprzeczkę, oferując szereg unikalnych funkcji, dzięki którym twój system lepiej zabrzmi i będzie bezpieczniejszy.

Nowe funkcje:

  • Plagin do interaktywnego strojenia

Armonía jest teraz w pełni zintegrowana z Rational Acoustic Smaart v8. Można importować wyniki pomiarów bezpośrednio do Armonii (widoczne w oknie korektora) w czasie rzeczywistym, jak również korzystając z tych już zapamiętanych w oprogramowaniu SMAART (Smaart, txt, csv, xml). Dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji kilka zaawansowanych funkcji do pracy z pomiarami w „trybie offline” – interakcja konkretnego pomiaru z sekcjami EQ, Gain, Polarity, Delay odpowiednich głośników, a także sumowanie czy uśrednianie kilku pomiarów .

  • Widok operatora

Widok operatora umożliwia administratorowi systemu stworzenie dla użytkownika panelu dostępu ograniczonego do pewnych funkcji a także dostosowanie funkcjonalności do jego potrzeb. Ponadto widok operatora jest uproszczoną wersją środowiska Armonía, co umożliwia użytkownikom prostą i wygodną kontrolę nawet najistotniejszych parametrów pracy systemu.

  • Integracja z plikami EAW Greyboxes w menu ładowania presetów głośnikowych

Zapewnienie dodatkowej ścieżki plików z presetami EAW Greyboxes w opcjach Armonía umożliwiło ich udostępnienie w menu konfiguracji głośników. Podczas procesu ładowania dostępny jest obszerny zestaw opcji umożliwiających dokładne dopasowanie presetów, tak samo jak w procesorach UX.

  • Nowa kontrola equalizacji

Ulepszono wizualizację EQ wprowadzając automatyczną segregację użytych filtrów wg. częstotliwości. Grafika została zoptymalizowana pod kątem poprawy czytelności, a automatyczne porządkowanie sprawia, że znalezienie potrzebnego filtra jest o wiele łatwiejsze.

  • Obsługa wielu portów szeregowych w menedżerze komunikacji

Armonía obsługuje teraz wiele portów szeregowych jednocześnie, co zwiększa możliwości komunikacyjne dla użytkowników modułów i nie tylko, dając na przykład możliwość sterowania wieloma jednostkami DSP-Lite USB jednocześnie.

  • Wsparcie dla wersji Quattrocanali i Duecanali pozbawionych DSP

To pierwsza oficjalna wersja oprogramowania, która w pełni kontroluje i monitoruje najnowsze modele serii Quattrocanali i Duecanali w wersjach pozbawionych DSP. Daje to dostęp do kontroli wzmocnienia, wyciszenia, maksymalnego napięcia wyjściowego, jak również mierników poziomu i komunikatów alarmowych.

  • Nowości w bibliotece presetów

Nowe oficjalne presety dla serii BOSE ShowMatch, DAS Aero, Custom d&b Max12, d&b Max15, Custom NEXO GeoT i wiele innych dodano do dostępnej biblioteki presetów.

  • Pliki FirmWare są teraz zawarte w pliku instalacyjnym

Pliki FirmWare są teraz zawarte w pakiecie instalatora Armonia ProAudioSuite, dzięki czemu wspierane urządzenia będą zawsze miały dostęp do najnowszego firmware, zgodnego z Armonią.

Oprogramowanie samo wykryje potrzebę aktualizacji po podłączeniu wzmacniacza do sieci.

Więcej info:
Producent: www.powersoft-audio.com
Dystrybutor: www.soundtrade.pl

Oprogramowanie możecie pobrać ze strony www.armonia.powersoft.it/download

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here