Bose F1 Model 812 – przenośny zestaw w układzie array!

0

Bose F1 Model 812 zestaw głośnikowy o zmiennej dyspersji w układzie array to pierwszy przenośny zestaw, który pozwala kontrolować dyspersję w pionie. Niezależnie od tego, gdzie grasz, będziesz mieć odpowiednie dla danego pomieszczenia pokrycie dźwiękiem.

Wystarczy ustawić sekcję głośnikową w odpowiedniej pozycji, aby użyć jednego z czterech rodzajów pionowego obszaru pokrycia dźwiękiem: Straight, C, ƒJ lub Reverse J. Po dokonaniu wyboru system automatycznie zmienia ustawienia korekcji celem zachowania równowagi tonalnej w przypadku każdej dyspersji pionowej.
Regulowany układ przetworników systemu liniowego można ustawić w czterech pozycjach (Straight, C, J lub Reverse J), co pozwala wybrać optymalne pokrycie dźwiękiem, w zależności od zastosowań.

Osiem przetworników średnio-wysokotonowych w układzie linowym użytych ze stustopniowym falowodem zapewnia szerokie i jednolite pokrycie dźwiękiem.
Dwunastocalowy przetwornik niskich częstotliwości zapewnia solidną jakość basów.
Konstrukcja zawiera dwa wzmacniacze klasy D, jeden z nich jest podłączony do układu przetworników, a drugi do 12-calowego przetwornika niskotonowego.
Dwa kanały wejściowe z niezależną kontrolą głośności plus przełącznik mikrofonu i wejścia liniowego na kanale 1.
Pozwala na podłączenie głośnika niskotonowego F1, aby uzupełnić dolny zakres częstotliwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj