Bezprzewodowy system Audio-Technica serii 3000 w czwartej, ulepszonej odsłonie!

0

Audio-Technica wprowadza do oferty kolejną generację systemów bezprzewodowych z serii 3000, którą mogliśmy poznać podczas tegorocznych targów Musikmesse. Łatwa konfiguracja, wszechstronność, solidna jakość wykonania i wysoka jakość dźwięku to cechy najnowszej, czwartej już generacji serii 3000.

Co nowego? Przede wszystkim większa szerokość pasma, która wzrosła do 60 MHz, a to ponad dwa razy więcej niż w poprzedniej wersji. Systemy z nowej serii 3000 dostępne są w czterech pasmach częstotliwości: DE2 (470– 530 MHz), EE1 (530–590 MHz), EF1 (590–650 MHz) i FG1 (650–700 MHz). Częstotliwości można łatwo skanować i wybierać na odbiorniku, a potem synchronizować z nadajnikiem przy użyciu funkcji synchronizacji podczerwieni.

Bardzo użyteczną funkcją w nowej generacji jest możliwość ustawienia częstotliwości zapasowej (tzw.backup frequency), na którą można szybko przełączyć system w przypadku niespodziewanych zakłóceń (interferencji). System jest dostępny w konfiguracji: odbiornik ATW-R3210 i body-pack ATW-T3201 lub nadajnik „do ręki” ATW-T3202.

Przy okazji zapraszamy do naszej krótkiej relacji podczas Prolight+Sound 2018:

ATW-T3201 jest wyposażony w odkręcane 4-pinowe złącze by zapewnić bezpieczne podłączanie mikrofonów krawatowych i nagłownych Audio-Technica lub kabli. Do nadajnika ATW-T3202 Audio-Technica przygotowała dynamiczny, kardioidalny mikrofon ATW-C510 lub pojemnościowy kardioidalny ATW-C710. Standardowy gwint w nadajniku pozwala również na stosowanie innych kompatybilnych kapsuł mikrofonowych. Obydwa nadajniki posiadają solidną metalową obudowę i są zasilane dwoma bateriami AA. Nadajniki ładuje się w zewnętrznych portach ładujących ATW-CHG3 i ATW-CH3N (ten ostatni ma dodatkowo możliwość połączenia w sieć). Porty ładujące są sprzedawane oddzielnie.

Co jeszcze? W skrócie…

  • funkcja automatycznej blokady szumów pozwala na maksymalne wykorzystanie pasma i minimalizację potencjalnych interferencji
  • ekran odbiornika może być wyświetlane w 2 trybach (standard i performance)
  • nadajniki i odbiorniki mają ekrany OLED pozwalające na optymalny odczyt kluczowych ustawień i alertów
  • sześć nowych kapsuł mikrofonowych (bazowanych na popularnych modelach Audio-Technica)
  • zakres pracy do 100 metrów

Producent wspominał, że nowa seria powinna pokazać się na rynku już tego lata i dostępna będzie w wielu konfiguracjach. Czekamy zatem na pierwsze opinie użytkowników!

Więcej szczegółów znajdziecie na stronach:
Producent: www.audio-technica.com
Dystrybutor: www.konsbud-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj