Bębny kablowe SOKOOL w specjalnej promocji!

323
bebny-kablowe-sokool

Jak zadbać o porządek w kablach przed letnim sezonem koncertowym? Z pomocą przychodzi firma Audio Plus, produkująca pod rodzimą marką SOKOOL wysokiej jakości bębny kablowe, które od dzisiaj dostępne są z 15% rabatem z okazji 30-lecia firmy na rynku!

Bębny kablowe to niezwykle przydatne i powszechnie stosowane w branży rozrywkowej (choć nie tylko) rozwiązanie, zapewniające porządek oraz bezpieczeństwo waszych kabli. Ze względu na swoją konstrukcję pozwalają łatwe nawijanie,  przenoszenie kabli, których z pewnością nie brakuje w waszych magazynach sprzętowych.

Firma Audio Plus ogłosiła właśnie specjalną promocję -15% na bębny kablowe marki SOKOOL [Sprawdź ofertę TUTAJ]. Są to najwyższej jakości rozwiązania, ręcznie wykonywane przez polskiego producenta, który w tym roku obchodzi 30-lecie działalności.

sokool-promo

Bębny kablowe marki SOKOOL zyskały reputację w branży pro audio, dzięki precyzyjnemu wykonaniu, najwyższej jakości materiałom i niezawodnej pracy przez długie lata. Szczególnie cenią je firmy produkcyjne działające w filmie i telewizji. Równie dobrze sprawdzają się w firmach rentalowych audio, gdzie są wystawione na ciężkie warunki pracy w trasie. Docenia je nawet wojsko, co potwierdza certyfikat NATO na modele wersji militarnej, oznaczone literą M. 

Od 22 maja 2023 do końca wakacji, czyli do 31 sierpnia 2023 lub wyczerpania zapasów, można kupić wybrane modele w cenie 15% niższej od ceny detalicznej netto!

Kontakt:
Roman Gąsiorowski
t: +48 22 732 16 02
m: +48 600 325 206
roman.gasiorowski@audioplus.pl 

Więcej szczegółów: https://audioplus.pl/sokool