Allen & Heath i system rozszerzeń DX168

0

dLive, to uznany na całym świecie system marki Allen & Heath. Firma postanowiła wprowadzić do sprzedaży jednostkę rozszerzającą DX168 współpracującą właśnie z osławionym systemem dLive.

DX168 posiada 16 wejść mikrofonowych XLR i 8 wyjść liniowych XLR. Komunikuje się z systemem dLive przez protokół Allen & Heath DX w 96 kHz  za pośrednictwem kabla CAT5e, co pozwala na połączenie jednostki z systemem dLive na długości nawet 100 m.

W trybie redundantnym – jak sama nazwa wskazuje – można tworzyć podwójne połączenia kablowe do systemu dLive S, a także pojedyncze nieredundantne połączenia do systemów S Class i C Class. Alternatywą jest tryb szeregowy (będzie dostępny w firmware 1.60), w którym do dowolnego systemu dLive C lub S można podpiąć do 6 jednostek DX168, uzyskując w ten sposób dodatkowych 96 wejść i 48 wyjść.

DX168 ma kompaktowe wymiary, posiada gumowe zabezpieczenia przed obiciami i rączkę do przenoszenia i wygodnego kładzenia na podłodze. Opcjonalny zestaw do montażu w racku pozwala na zainstalowanie jednostki w standardowej obudowie 19”.

Więcej informacji na stronie producenta www.allen-heath.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.konsbud-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here