29/11/2018: Scena Jutra – Konferencja Nowych Technologii Scenicznych

0

Scena Jutra to pierwsze w Polsce wydarzenie konferencyjno-wystawiennicze poświęcone nowym technologiom scenicznym.

Scena Jutra to wydarzenie, na którym menadżerowie, artyści, wykładowcy, producenci, realizatorzy oraz dystrybutorzy sprzętu będą mieli okazję porozmawiać o nowych trendach, pomysłach i rozwiązaniach, które pozwalają przekraczać granice w postrzeganiu i odbiorze wydarzeń scenicznych. W tym samym czasie na Małej Scenie spotkają się osoby twórczo, naukowo i technicznie związane z działalnością sceniczną oraz eventową.

29 listopada 2018 roku Teatr Muzyczny ROMA stanie się domem nowych trendów, technologii, pomysłów i rozwiązań, które na naszych oczach zmieniają branżę sceniczną. W dyskusji wezmą udział wybitni twórcy i specjaliści z różnych dziedzin związanych z szeroko rozumianą sceną.

Konferencję zwieńczy pokaz musicalu „Piloci” – jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie spektakli na świecie!

Więcej szczegółów na stronie:
http://www.scenajutra.pl

Przedsmak tego wydarzenia możecie poznać już 22 października w Łodzi!

22 października 2018 w Centrum Promocji Mody odbędzie się seminarium poświęcone nowym technologiom scenicznym skierowane do osób z województwa łódzkiego, (lecz nie tylko) zainteresowanych najnowocześniejszymi dostępnymi na rynku rozwiązaniami. Scena Jutra Łódź to również przedsmak tego, co czeka nas już 29 listopada w Teatrze Muzycznym Roma.

Wstęp na seminarium jest bezpłatny, jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze poinformowanie o tym fakcie poprzez wysłanie maila na adres: [email protected] w tytule proszę wpisać Scena Jutra Łódź lub telefonicznie pod numerem: 607457523. W treści maila proszę wpisać Imię i nazwisko uczestnika, miasto oraz ewentualnie firmę.

Harmonogram:
10:30 Rejestracja
11:00 – 13:00
Hi CRI Jakość światła a współczynnik oddawania barw
Multimedia Jutra
Nowe technologie w Oświetleniu
Tracking Jutra – przegląd najnowszych technologii śledzenia światłem

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: 
www.facebook.com/events/304118220316183

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj