[19-20/02.2020] “SCENA JUTRA 2020” – Teatr Wielki Opera Narodowa w Warszawie!

0

W dniach 19-20 lutego 2020 w Teatrze Wielkim i Operze Narodowej w Warszawie rozpocznie się kolejna edycja świetnie przyjętego wydarzenia Scena Jutra, podczas której odbędą się liczne konferencje, warsztaty i prezentacje dotyczące najnowszych technologii oraz rozwiązań scenicznych. Serdecznie zapraszamy!

W tym roku wydarzenie zostało podzielone na dwa główne bloki, a wszystkie szczegóły dotyczące programu i harmonogramu znajdziecie w poniższych odnośnikach, a także na stronie: https://scenajutra.pl

Dla kogo?

Wydarzenie jest dedykowane tak naprawdę wszystkim, którzy pracują ze sceną i na scenie. Z jednej strony mamy artystów, muzyków, reżyserów, którzy pracują nad spektaklem, koncertem itp, a z drugiej całe zaplecze administracyjno-techniczno-sprzętowe jak scenografia, światło, dźwięk i nieodzowne elementy w postaci marketingu, reklamy i produkcji całej realizacji.

Podczas dwudniowej imprezy, będzie możliwość posłuchania wykładów i poznania ludzi z branży, a także sprawdzenia jakie nowe rozwiązania sprzętowe i techniczne mamy do dyspozycji w dzisiejszych czasach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj