Roland Jupiter-X w rękach MR TUNA Music

0

Mimo, że od premiery Roland Jupiter-X minęło już ponad pół roku, syntezator nadal budzi wielkie emocje, a jego możliwości pobudzają kreatywność szerokiego grona użytkowników. Dziś mamy dla Was kolejną prezentację tego niezwykłego instrumentu, tym razem przygotowaną przez MR TUNA Music.

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, Roland JUPITER-X jest nowoczesnym syntezatorem wyposażonym w 61-klawiszową klawiaturę i właśnie o niej MR TUNA Music w swoim nagraniu mówi “jedna z najlepszych, na których miałem okazję grać“. Jakie jeszcze pierwsze wrażenia i uwagi ma artysta dowiecie się z zamieszczonego poniżej materiału video.

“Warto byłoby skupić się tu na bardzo wielu rzeczach, jednak byłoby tego za dużo na jeden raz. Na tą chwilę musicie wiedzieć, że Roland JUPITER-X to po prostu czołg. To gigantyczny krok do przodu w stosunku do jakości wykonania Roland System-8.”

Roland JUPITER-X oparty jest na nowym silniku inspirowanym brzmieniami legendarnych modeli takich jak JUPITER-8, JUNO-106 czy nowoczesnych pianin TR-808, TR-909, CR-78. Jedną z najciekawszych opcji oferowanych przez urządzenie jest najnowszej generacji arpeggiator I-Arpeggio, który używa sztucznej inteligencji do akompaniowania oraz inspirowania.

Wszystkie nasze artykuły i więcej informacji na temat Roland JUPITER-X znajdziecie na: https://uptone.pl/tag/roland-jupiter-x/

Więcej szczegółów:
Producent – www.roland.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here