Roland JD-800 teraz w wersji programowej na Roland Cloud!

2
Roland JD-800 Software Synthesizer
Roland JD-800 Software Synthesizer

W 1991 roku Roland wypuścił JD-800 – nowatorski, cyfrowy syntezator z ogromną liczbą praktycznych elementów sterujących i lśniącym, złożonym brzmieniem. Teraz jego programowa wersji dostępna jest na platformie Roland Cloud.

We wczesnych latach 90-tych przestrzeń zdominowały cyfrowe syntezatory z presetami i ograniczoną kontrolą manualną. W 1991 roku JD-800 zmienił to wszystko, przywracając świat syntezatorów do swoich korzeni dzięki zawodowemu panelowi sterującemu i bezkompromisowej elektronicznej palecie brzmień. Dzięki sposobie pracy skoncentrowanej na graczach, sugestywnym brzmieniom i potężnym efektom, JD-800 był ulubieńcem czołowych producentów muzyki elektronicznej w latach 90. i później.

Dzięki zaawansowanemu silnikowi modelowania, stworzonym przez japońskiego Rolanda, który zawiera oryginalne waveformy, możesz teraz mieć unikalne brzmienie i doświadczenie tej zabytkowej cyfrowej ikony w nowoczesnym instrumencie programowym.

Główne cechy:

  • Autentyczne brzmienie i zachowanie dzięki zaawansowanemu modelowaniu i oryginalnym falom JD-800
  • 64 presety z oryginalnego JD-800, plus 64 nowe presety stworzone przez najlepszych projektantów dźwięku
  • Szczegółowe odtworzenie dwuwarstwowej sekcji multiefektów JD-800 z przeciąganiem i upuszczaniem zmiany kolejności
  • Siedem efektów, w tym chorus, phaser, enhancer, distortion, spectrum, delay i reverb
  • Szczegółowy, realistyczny interfejs, którego rozmiar można zmieniać i zawiera alternatywne widoki
  • Rozszerzona polifonia w porównaniu do oryginalnego instrumentu
  • VST3, AAX i AU z obsługą Apple silicon

2 KOMENTARZE

  1. […] Kultowy syntezator Roland JD-800, debiutujący w 1991 roku był ulubieńcem czołowych producentów muzyki elektronicznej. Świetne brzmienia i intuicyjny panel sterujący zachwycał przez wiele lat. W ostatnim czasie Roland postanowił go wskrzesić odwzorowując wszystkie jego cechy w formie programowej Roland JD-800 Software dostępnej na platformie Roland Cloud. Pisaliśmy o nim: TUTAJ […]

  2. […] Kultowy syntezator Roland JD-800, debiutujący w 1991 roku był ulubieńcem czołowych producentów muzyki elektronicznej. Świetne brzmienia i intuicyjny panel sterujący zachwycał przez wiele lat. W ostatnim czasie Roland postanowił go wskrzesić odwzorowując wszystkie jego cechy w formie programowej Roland JD-800 Software dostępnej na platformie Roland Cloud. Pisaliśmy o nim: TUTAJ […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj