Roland FP-E50: nowe, przenośne pianino cyfrowe z rozszerzeniem Roland Cloud!

0
Roland-FP-E50

Wraz z najnowszym modelem FP-E50, firma Roland wprowadza do przenośnych serii pianin cyfrowych FP flagowe technologie japońskiego producenta, w tym potężny silnik brzmieniowy SuperNATURAL i ZEN-Core, do tego wysokiej jakości efekty wokalne, profesjonalne auto-akompaniamenty, Bluetooth oraz obsługę rozszerzeń poprzez Roland Cloud!

Roland FP-E50 to najwyższej jakości przenośne pianino cyfrowe, wypełnione najlepszymi technologiami firmy Roland, zapewniając kompletne kreatywne centrum do nauki, występów i tworzenia muzyki. Instrument wyposażono w 88-klawiszową ważoną klawiaturę młoteczkową. Do tego zaawansowany silnik brzmieniowy ZEN-Core, interaktywne akompaniamenty, dzięki którym możemy kontrolować cały zespół. Wejście mikrofonowe pozwala na podłączenie mikrofonu i śpiewanie z efektami wokalnymi i harmoniami w czasie rzeczywistym. Na pokładzie znalazła się oczywiście obsługa Bluetooth audio/MIDI, nagrywanie pokładowe, łączność z komputerem i liczne opcje rozszerzenia w Roland Cloud.

Roland FP-E50

Wydaje Ci się, że to dużo? Może i tak, ale dzięki temu instrument ten wchodzi na nowy poziom produkcji muzycznej, a mimo to wciąż oferuje minimalistyczny wygląd z przejrzystym interfejsem użytkwnika.

Więcej szczegółów: https://www.roland.com/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj